Gwiazdy na imprezie marki odzieżowej: Karolina Pisarek, Smolasty, Stanisław Obolewicz, Nikodem Rozbicki

Gwiazdy na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie mody

Popularna marka odzieżowa zaprezentowała kolekcję na najbliższy sezon. Na wydarzeniu pojawiło się sporo gwiazd, które z uwielbieniem sięgają po przebojowe projekty. Wśród gości nie zabrakło finalistów Top Model oraz takich artystów jak Smolasty czy Tomek Torres z Afromental.

Popularna marka odzieżowa stworzyła kolekcję ubrań inspirowaną głównym przesłaniem kampanii napoju gazowanego o smaku coli – #ExpressYourTaste. Projekty idealnie wpisują się w to hasło, gdyż należą do wyjątkowych i zaskakujących. Nie idą za powszechnie panującym trendem, starają się wyróżnić na tle innych. Wbrew przyjętym konwencjom.

Do zwolenników marki należą indywidualiści, osoby lubiące wyróżniać się z tłumu. Te, które wyrażają swoje myśli poprzez styl ubioru. Wśród fanów projektów jest wiele gwiazd. Na czwartkowej imprezie można było zobaczyć kilka młodych osobistości, cieszących się dużą popularnością wśród młodzieży. Premiera kolekcji odbyła się na jednym z warszawskich parkingów.

Gwiazdy na imprezie marki odzieżowej

Wśród zaproszonych do współpracy z marką nie zabrakło twarzy kampanii: Nikodema Rozbickiego, Karoliny Pisarek i Smolastego. Modelka wystąpiła w biało-czerwonej bluzie i getrach-kolażówkach. Smolasty ubrany był w beżowy płaszcz, a spod spodu nonszalancko wystawała rozpięta koszula i bawełniany t-shirt.

Na ściance pozowali także: cała w różu Sandra Dorsz i jedna z barwniejszych par polskiego Instagrama – Tomek Torres z Afromental wraz z żoną Pauliną. Pojawiła się także youtuberka – Red Lipstick Monster.

Wszystkich obecnych połączyło jedno – miłość do oryginalnych projektów. Zdjęcia w galerii.


Stanisław Obolewicz – pokaz mody

Stanisław Obolewicz – pokaz mody

Smolasty - Local Heroes

Smolasty - Local Heroes

Red Lipstick Monster - Local Heroes

Red Lipstick Monster - Local Heroes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×