Gwiazdy na wyborach Miss Warszawy 2016 i Miss Mazowsza 2016: Ola Ciupa, Rafał Maślak, Ewa Mielnicka

Miss Warszawy 2016 i Miss Mazowsza 2016

Miss Warszawy 2016 i Miss Mazowsza 2016

Kto został Miss Warszawy 2016 i Miss Mazowsza 2016?

Takiej gali w Polsce jeszcze nie było. Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, podjęła się trudnego wyzwania i zorganizowała wybory dwóch najpiękniejszych Polek – Miss Warszawy i Miss Mazowsza. Do walki o koronę, prestiżowy tytuł, masę nagród i przepustkę do walki o szarfę Miss Polski 2016 stanęło 18 pięknych kandydatek. Zwyciężczynie były dwie – Aleksandra Domańska (Miss Warszawy 2016) i Monika Kirejczyk (Miss Mazowsza 2016).

Gala finałowa, którą poprzedziło kilkudniowe zgrupowanie, odbyła się w Domu Technika w centrum Warszawy. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd – część z nich zasiadła w jury. O wynikach decydowali, m.in. Paulina Drażba, Ola Ciupa, Rafał Maślak, Klaudia Wiśniowska, Adam Adamonis, Krzysztof Gojdź, Katarzyna Paskuda i Ewa Czaplińska (Miss Polski 2001). Wydarzenie poprowadziła Barbara Pasek, a dla gości zaśpiewali finaliści telewizyjnych show.

Na scenie wystąpili artyści znani z The Voice of Poland Ian Rooth (w fantastycznym wykonaniu m.in. Writing’s On The Wall Sama Smitha) oraz Aro Kłuskowski, który porwał publiczność piosenką Back to Black Amy Winehouse. Dużą niespodzianką była obecność uczestniczki brytyjskiej edycji The Voice UK BBC Marty Sołtys. Polka, która na co dzień mieszka w Londynie, dostała ogromny aplauz za utwór Hello Adele oraz własną piosenkę Idealnie, która zamknęła część konkursową (możecie posłuchać poniżej).

W galerii zdjęcia z wydarzenia z gali finałowej. Po części oficjalnej gwiazdy bawiły się do białego rana z widokiem na panoramę Warszawy w klubie Level 27.

Zobacz: Międzynarodowy konkurs piękności w Polsce! To odpowiednik Eurowizji wśród konkursów dla miss!

#misswarszawy #misspolski #arokłusowski #basiapasek #ewamielnicka #missewa #martasoltys #ianrooth #misspolski #missworld #missosology ???♥️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×