Gwiazdy na balu charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności: Omenaa Mensah, Agnieszka Hyży, Katarzyna Żak

Gwiazdy na balu charytatywnym

Gwiazdy na balu charytatywnym

Omenaa Mensah, Agnieszka Hyży, Katarzyna Żak... Pięknie wystylizowane gwiazdy na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności. Zdjęcia.

Gwiazdy Dobroczynności to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, w którym nagradzane jest społeczne zaangażowanie osób znanych ze świata kultury, rozrywki, mediów, filmu, sportu i internetu.

Nominowane w Plebiscycie gwiazdy to wieloletni ambasadorzy, wolontariusze i darczyńcy fundacji oraz stowarzyszeń w całej Polsce. Są głosem organizacji humanitarnych, walczą o prawa kobiet, zachęcają do adopcji zwierząt i wspierania zbiórek charytatywnych, namawiają do wolontariatu. Ich działania co roku są przez organizacje zgłaszane do Plebiscytu jako forma podziękowania. Spośród finalistów Kapituła Plebiscytu wybrała laureatów – mówi Renata Aderek-Zielińska, koordynatorka Plebiscytu.

Oprócz nagród głównych w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności jak co roku zostanie wręczona Honorowa Gwiazda Dobroczynności – otrzymają ją Marcin Dorociński i Mateusz Damięcki oraz Gwiazda Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Swoją nagrodę specjalną przyzna również redakcja magazynu Twój Styl – partner główny Plebiscytu.

Dochód z wydarzenia zasili Fundusz Wieczysty, z którego finansowane są darowizny dla organizacji pozarządowych wskazanych przez gwiazdy w czasie balu.

W sobotę 9 października w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie na balu pojawiły się gwiazdy.

Kto pojawił się na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności?

W warszawskim hotelu nie zabrakło znanych nazwisk. Pojawili się: Omenaa Mensah, Agnieszka Hyży, Katarzyna Żak, Bartek Jędrzejak, Antoni Pawlicki, Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, Marcin Bosak, Ada Fijał, Ewa Lubert, Tomasz Lubert, Piotr Zelt, Aleksandra Kostka.

Uwagę przyciągała głównie ciężarna Agnieszka Hyży, która podkreśliła krągłości piękną suknią. Prezenterka kwitnie. Stan odmienny wyraźnie jej służy, choć jak mówiła, początkowo nie obyło się bez kłopotów.

Chciałam też powiedzieć, że to nie jest tak, że nasze życie jest usłane różami i w momencie, kiedy sobie wymyślamy, że chce być mamą czy chce być tatą to się tak dzieje. Jestem taka jak wiele kobiet w Polsce. W skali świata to są miliardy, bo jedna na 5 ciąż według statystyk kończy się źle. Ta droga do tego pięknego dnia i pięknego posta mówi, że to wcale nie było łatwe i tym bardziej chcieliśmy to chronić […] – mówiła naszej reporterce.

Gwiazdy odebrały nagrody w kilku kategoriach. Mateusz Damięcki i Marcin Dorociński dostali Gwiazdę Dobroczynności w kategorii Nagroda Honorowa Kapituły. Katarzyna Żak dostała Nagrodę Specjalną Twojego Stylu. W kategorii Zdrowie zwyciężył Piotr Zelt. W kategorii Edukacja Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki za akcję Bohateron. A w kategorii Gwiazdy przeciw Pandemii triumfowali Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Nagrody wręczono podczas eleganckiej kolacji, po której gwiazdy mogły się relaksować w strefie VIP przygotowanej przez markę Glo. Zdjęcia gwiazd z balu charytatywnego w naszej galerii, a poniżej wideo z Balu Gwiazdy Dobroczynności.


Katarzyna Żak na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Katarzyna Żak na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Ada Fijał na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Ada Fijał na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×