Szukaj

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena Cielecka

Urodziny Gosi Baczyńskiej 2018

Urodziny Gosi Baczyńskiej 2018

Gwiazdy na urodzinach marki Gosi Baczyńskiej

Gosia Baczyńska to projektantka, która nie tylko ma wyczucie stylu, ale także potrafi się nim dzielić. Od wielu lat ubiera znane osoby, które podczas przeróżnych eventów promują ubrania polskiej projektantki. Nic więc dziwnego, że podczas 21 urodzin marki, na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada gwiazd.

Baczyńska przez 21 lat stworzyła markę na światowym poziomie. Podbiła m.in. Warszawę, Polskę, Londyn i Los Angeles. Jej imprezy należą do szalonych spotkań towarzyskich. Tak było i tym razem.

Projektantka, z okazji swojego jubileuszu, postanowiła złamać schematy i pomimo upalnego lata za oknami, zdecydowała się na zupełnie chłodny klimat. W swoim atelier wyprawiła zimową domówkę. Przybyłych gości powitał śnieg, a także dobrze schłodzone drinki i skąpane w lodzie homary. Szacuje się, że wzięło w niej udział około dwustu osób:

Gosia puściła do nas oczko i wyprawiła imprezę z dużym poczuciem humoru. Ta zimówka jest absolutnie w jej stylu. Zawsze odważna, zawsze pod prąd. Za tą jej wolność twórczą i artystyczną bardzo ją cenię. Życzę jej jak najwięcej tej fantazji! – mówiła Małgorzata Kożuchowska.

A skoro urodziny to nie mogło zabraknąć prezentów dla jubilatki, tortu, a także morza życzeń:

Życzę Gosi, by została sobą. By żadne mody, żadne ograniczenia i okoliczności jej nie zmieniły, żeby mam miłościwie królowa i ubierała nas długie lata. I żeby postała tak szalona jak jest! – podkreślała Magdalena Cielecka.

Dodajmy, że wśród gości znaleźli się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka, Monika Olejnik, Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Robert Kozyra, Maciej Zień czy Marcin Tyszka.

Zdjęcia w galerii.

Dawno nie widzieliśmy tak fantazyjnych butów na polskich salonach. Małgorzata Kożuchowska założyła je do sportowej bluzy i eleganckiej spódnicy

Małgorzata Kożuchowska wreszcie to zrobiła! Pochwaliła się aferparty w swoim mieszkaniu!

Gwiazdy na premierze filmu „Podatek od miłości”: Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Kayah, Agnieszka Hyży, Majka Jeżowska


Gosia Baczyńska podczas jubileuszu

Gosia Baczyńska podczas jubileuszu

Małgorzata Kożuchowska – urodziny marki Gosi Baczyńskiej – 2018

Małgorzata Kożuchowska – urodziny marki Gosi Baczyńskiej – 2018

Małgorzata Kożuchowska- Jubileusz Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Kożuchowska- Jubileusz Gosi Baczyńskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×