Plejada gwiazd na konferencji. Piękne kreacje Agnieszki Hyży, Beaty Tadli, Grażyny Wolszczak i Odety Moro

Konferencja Kobieta Hotelarz

Konferencja Kobieta Hotelarz

W Ostródzie odbyła się konferencja Kobieta Hotelarz. Jej organizatorem były Polskie Hotele Niezależne. Na spotkaniu nie zabrakło znanych kobiet, w tym m.in. Agnieszki Hyży, Beaty Tadli, Grażyny Wolszczak i Odety Moro. Jak się zaprezentowały gwiazdy?

8 marca w hotelu Willa Port w Ostródzie odbyła się konferencja Kobieta Hotelarz. Jej organizatorem były Polskie Hotele Niezależne. Uczestników spotkania powitała prezes zarządu tej organizacji, czyli Elżbieta Lendo. Prezes zabrała głos w dwóch językach – polskim i ukraińskim, czym wyraziła wsparcie dla naszych sąsiadów.

Nie wolno nam było zapomnieć. Musieliśmy oddać szacunek i przekazać wyrazy wsparcia wszystkim walczącym i potrzebującym pomocy Ukrainkom i Ukraińcom, nierzadko hotelarzom, tym bardziej, że nasza branża solidaryzuje się z nimi w szczególny sposób, ale też udziela realnej pomocy od początku tej okrutnej wojny – powiedziała Lendo.

Następnie organizatorzy odczytali list Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama zwróciła w nim uwagę na potrzebę współpracy kobiet, jednoczenia ich i budowania kultury dzielenia. Ponadto podkreśliła, że panie odgrywają niebagatelną rolę w rozwijaniu branży hotelarskiej w naszym kraju. Nie mogło też zabraknąć podziękowań za pomoc uchodźcom.

Gośćmi konferencji były kobiety znane z pierwszych stron gazet. Nie zabrakło gwiazd, takich jak Agnieszka HyżyBeata TadlaGrażyna WolszakOdeta Moro. Oprócz tego pojawiły  się na niej ważne osobistości z branży hotelarskiej. Wśród nich znalazły się Adrianna Biernatowicz, Renata Gorecka, Małgorzata Morek, Anna Olszyńska, Beata Piosik, Joanna Preisner.

Konferencja była tylko jednym z pierwszych wydarzeń organizowanych przez Polskie Hotele Niezależne w ramach kampanii „Rok kobiet”. Organizatorzy zapraszają też do udziału w wydarzeniach, takich jak CAMP WODA/TANIEC/ZMYSŁY (21. 04. 2022), CAMP ZIEMIA/WINO/UMYSŁ (20. 06. 2022) i CAMP OGIEŃ, SŁOŃCE, CIAŁO (4-9. 11. 2022).

Konferencja Kobieta Hotelarz. Jak przebiegła?

Pierwsze spotkanie z cyklu zostało uznane za bardzo owocne.

Ideą przewodnią wydarzenia było podkreślenie i promowanie roli kobiet w turystyce, ich codzienny, często niedoceniony wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Nas, organizatorów konferencji cieszy przede wszystkim liczny udział w wydarzaniu wielu cudownych i inspirujących kobiet, które na co dzień bardzo zapracowane znalazły czas, żeby wziąć w niej udział i stworzyły naprawdę wyjątkową, pełną pozytywnych emocji atmosferę, sprzyjającą do nawiązania nowych, mocnych relacji. Cieszymy się, że w konferencji wzięli udział również panowie. Wiemy już, że pojawiło się wiele nowych płaszczyzn do działania w branży i pomysłów na obiecujące, naprawdę ciekawe projekty – stwierdziła prezes Lendo.

I dodała:

Najciekawsze, zapewne niebawem będą realizowane, a ich celem będzie m. in. współdziałanie na rzecz rozwoju i promocji naszej branży. No cóż, kobiety zawsze mierzą wysoko! Serdeczne wyrazy uznania i podziękowania dla Was Dziewczyny, za to że byłyście. Dziękuję również partnerom i sympatykom konferencji i do zobaczenia niebawem na campach hotelarek.

A jak podczas spotkania zaprezentowały się gwiazdy?

Konferencja Kobieta Hotelarz. Jak wyglądały sławy?

Dziennikarka Beata Tadla pojawiła się na konferencji w ciemnej sukience z niebiesko-żółtą wstążeczką, dżinsach i butach na obcasie.

Jej koleżanka po fachu, Agnieszka Hyży, miała na sobie wzorzystą sukienkę z taką samą wstążeczką, rajstopy i ciemne kozaki.

Kolejna znana dziennikarka, Odeta Moro, zadała szyku w brązowej, skórzanej kurtce, szarej sukni z ukraińską wstążeczką i zamszowych, wysokich butach.

Aktorka Grażyna Wolszczak zaprezentowała się w zielonym garniturze z przypiętą wstążką i w ciemnych butach z białą podeszwą.

Zdjęcia wszystkich gwiazd zobaczycie w galerii pod tekstem.


Agnieszka Hyży. Konferencja Kobieta Hotelarz

Agnieszka Hyży. Konferencja Kobieta Hotelarz

Beata Tadla. Konferencja Kobieta Hotelarz

Beata Tadla. Konferencja Kobieta Hotelarz

Beata Tadla. Konferencja Kobieta Hotelarz

Beata Tadla. Konferencja Kobieta Hotelarz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tadla korpulentna się zrobiła

 • Gość pisze:

  Wstążki na sukienkachlecz realnej pomocy zero jakie to słabe i fałszywe

 • Gość Ważka pisze:

  Wolszczak może założyć co chce i nie wiem jaką antyrządową głupotę wyszczeka, zawsze będzie brzydka i głupia nie tylko ona w tym wykolejonym towarzystwie. Dlaczego te pustaki nie przyjmą do siebie Ukraińców lub nie pomogą na granicy przecież są takie wrażliwe.

 • Gość pisze:

  Te pomoc dzieci zapamiętają na długo to na pewno ha ha a reszte czas pokaźe

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×