Gwiazdy na koncercie wielkanocnym TVP „Cud życia”: Joanna i Jacek Kurscy, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska…

Gwiazdy na Koncercie Wielkanocnym TVP

Gwiazdy na Koncercie Wielkanocnym TVP

Telewizja TVP zorganizowała koncert wielkanocny Cud życia. Na scenie nie zabrakło gwiazd. Chętnie pozowały też one na czerwonym dywanie. Kto się pojawił?

Stacja TVP od kilku lat diametralnie zmieniła swoją ofertę programową. Za sprawą prezesa Jacka Kurskiego w dużej mierze postawiła ona na rozrywkę. Publiczny nadawca organizuje dużo imprez masowych, na które zapraszane są gwiazdy największego formatu. Od kilku lat króluje jeżeli chodzi o transmisje z sylwestrowego koncertu. Publiczny nadawca organizuje także wiele innych muzycznych spektakli.

Już za kilka dni widzowie stacji będą mogli zobaczyć piękne widowisko zorganizowane z okazji Świąt Wielkanocnych. W najbliższą niedzielę o godzinie 17:25 na antenie TVP1 wyemitowany zostanie koncert pod nazwą Cud życia. Na scenie nie zabraknie nie tylko polskich, ale też zagranicznych wykonawców. Kto się pojawi? Jak wyglądały gwiazdy?

Koncert Wielkanocny TVP Cud życia

W Auli Politechniki Warszawskiej 12 kwietnia odbył się koncert wielkanocny pod patronatem TVP. Na to ważne wydarzenie publiczny nadawca zaprosił światowej sławy tenora Jose Carrerasa. Na scenie towarzyszyła mu Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod batutą hiszpańskiego dyrygenta Davida Giméneza Carrerasa, który jest bratem śpiewaka. Podniosłe wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel, który jest najbardziej doświadczonym konferansjerem w Telewizji Polskiej.

Tenor na scenie pojawił się w duecie z: Edytą Górniak, Alicją Węgorzewską, a także pochodzącymi z Ukrainy wokalistkami: Tayanną i Julią Belei. Tuz przed wejściem na widownię i scenę wykonawcy i goście chętnie pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie. Wśród nich można  zobaczyć: Idę Nowakowską, Małgorzatę Tomaszewską, Rafał Brzozowski, Magdalena Ogórek, Karolina Pajączkowska, Małgorzata Opczowska, Jacek Łęgski, Ola Nowak, Łukasz Sobolewski, Joanna Kurska i Jacek Kurski, Klaudia Wiśniowska, Aleksandra Grysz.

Ida Nowakowska tym razem postawiła na kolor czarny. Jedna z najbardziej rozchwytywanych prezenterek TVP miała na sobie czarne spodnie z lekko rozszerzonymi nogawkami i dopasowanym żakietem. Czerń wybrała także Magdalena Ogórek.

Uwagę zwraca też suknia żony prezesa TVP Joanny Kurskiej. Wybrała ona satynową suknię maksi w kolorze szampana. Ładnie podkreśliła ona jej sylwetkę i wyeksponowała dekolt.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Tomaszewska - Koncert Wielkanocny Cud życia TVP

Małgorzata Tomaszewska - Koncert Wielkanocny Cud życia TVP

Marien - Koncert Wielkanocny Cud życia TVP

Marien - Koncert Wielkanocny Cud życia TVP

Małgorzata Opczowska-Łęska, Jacek Opczowski-Łęski - Koncert Wielkanocny Cud życia TVP

Małgorzata Opczowska-Łęska, Jacek Opczowski-Łęski - Koncert Wielkanocny Cud życia TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×