Mikołajkowy koncert TVP z gwiazdami: Halina Mlynkova, Majka Jeżowska, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski

Mikołajkowy koncert w TVP

Mikołajkowy koncert w TVP

TVP 6 grudnia wyświetliło koncert mikołajkowy Uwierz w Mikołaja. Podczas wyjątkowego show na jednej scenie wystąpiła plejada gwiazd, wśród nich Majka Jeżowska, Ala Tracz, Halinka Mlynkova i Andrzej Piaseczny. Zobacz zdjęcia.

Klimat Świąt Bożego Narodzenia czuć od kilku dni. Ze względu na pandemię koronawirusa i kilka bardzo trudnych miesięcy, wiele osób postanowiło ozdobić swoje domy już w listopadzie. Tym sposobem nieco poprawili sobie samopoczucie i wprowadzili magiczną aurę do swoich domów.

Choinki stanęły w domach najpopularniejszych gwiazd. Pięknie ozdobionym drzewkiem cieszą się już Ania Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek czy Sylwia Bomba. Dzisiaj, 6 grudnia, gdy obchodzimy Mikołajki większość znanych i lubianych oficjalnie pochwaliła się przepięknymi świątecznymi kadrami ze swoich domów.

Niemal cała Polska już powoli odlicza dni do Wigilii. Na ulicach wielu miast już odpalono wszystkie świąteczne dekoracje, a w sklepach rozbrzmiewają największe przeboje z Mikołajem w roli głównej. Również telewizje zaczynają zmieniać swój repertuar.

Koncert TVP „Uwierz w Mikołaja”. Zdjęcia

6 grudnia na antenie TVP transmitowany był mikołajkowy koncert Uwierz w Mikołaja. Wszystko odbywało się na żywo, a telewizyjna Jedynka wprowadziła do domów swoich telewidzów prawdziwy klimat świąt Bożego Narodzenia.

Wydarzenie poprowadzili Rafał Brzozowski i Halinka Mlynkova. Na scenie mogliśmy zobaczyć występy największych gwiazd polskiej muzyki. Wieczór swoimi wykonaniami umilili między innymi: Majka Jeżowska, Olga Bończyk, Andrzej Piaseczny, Pectus, Igor Herbut, Katarzyna Cerekwicka, Golec uOrkiestra, Łukasz Zagrobelny czy Andrzej Krzywy.

Na scenie pojawiła się także nasza mała gwiazda Alicja Tracz, która podczas tegorocznej Eurowizji Junior zajęła 9. miejsce. Młoda gwiazda zaśpiewała polską wersję przeboju Mariah Carey All I Want For Christmas (Is You).

Oprócz występów wyświetlane były także krótkie komentarze najmłodszych, wyczekujących prezentów pod choinką. Kilkulatkowie opowiadali o swoim spotkaniu z Mikołajem oraz tłumaczyli widzom, dlaczego warto wierzyć w jego istnienie. Nie zabrakło bardzo zabawnych tez, które mogły rozbawić do łez.

Zdjęcia z tego pięknego wieczoru znajdziecie w naszej galerii.


Alicja Tracz, Katarzyna Cerekwicka, Olga Bończyk, Majka Jeżowska - Koncert

Alicja Tracz, Katarzyna Cerekwicka, Olga Bończyk, Majka Jeżowska - Koncert "Uwierz w Mikołaja"

Alicja Tracz, Golec uOrkiestra - Koncert

Alicja Tracz, Golec uOrkiestra - Koncert "Uwierz w Mikołaja"

Olga Bończyk - Koncert

Olga Bończyk - Koncert "Uwierz w Mikołaja"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×