Tłum gwiazd na premierze filmu Kogel Mogel 3: Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Kasia Skrzynecka, Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamkało

kogel mogel 3 gwiazdy

kogel mogel 3 gwiazdy

Gwiazdy na premierze filmu Kogel Mogel 3

22 stycznia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd z obsady i ich znajomych z show-biznesu. Jak wyglądały stylizacje i kreacje gwiazd? Kto pojawił się na ściance? Zobaczcie zdjęcia!

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 był najbardziej wyczekiwaną produkcją zeszłego roku. Niestety, okazało się, że będziemy musieli poczekać aż do końca stycznia by zobaczyć powrót legendy na kinowe ekrany. I choć fanom wciąż pozostają 3 dni, 22 stycznia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu dla aktorów i mediów. Na czerwonym dywanie nie zabrakło największych nazwisk z polskiego show-biznesu oraz oczywiście obsady filmu, która z dumą przyszła promować swoje najnowsze dzieło.

Na czerwonym dywanie zaprezentowali się między innymi Anna MuchaGrażyna Błęcka-KolskaAleksandra HamkałoNikodem RozbickiKasia SkrzyneckaJoanna JarmołowiczZenon MartyniukPaulina Koziejowska czy Maciej Zakościelny.

Kto jeszcze i jak wyglądały stylizacje gwiazd?

Zobaczcie galerię!

Jennifer Aniston przybrała na wadze? Najnowsze zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły cały show-biznes

Gwiazdy na charytatywnym pokazie „Dzieci Dzieciom”: Kasia Cichopek, Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, Gabi Drzewiecka, Marta Manowska

Gwiazdy pożegnały Zuzannę Łapicką. Na jej pogrzebie pojawiły się prawdziwe tłumy


Anna Mucha - premiera filmu Kogel Mogel 3

Anna Mucha - premiera filmu Kogel Mogel 3

Aleksandra Hamkało - premiera filmu Kogel Mogel 3

Aleksandra Hamkało - premiera filmu Kogel Mogel 3

Nikodem Rozbicki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Nikodem Rozbicki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×