Szukaj

Tłum gwiazd na premierze Kobiet Mafii 2: Agnieszka Dygant, Edyta Herbuś, Kasia Warnke, Piotr Adamczyk, Patryk Vega

kobiety mafii 2 gwiazdy

Gwiazdy na premierze filmu “Kobiety mafii 2”

Plejada gwiazd na czerwonym dywanie z okazji premiery filmu Kobiety Mafii 2. W trakcie wydarzenia, które miało miejsce w Warszawie 19 lutego nie zabrakło reżysera oraz jego aktorskich muz. Kto pojawił się na ściance i jak wyglądały stylizacje gwiazd? Zobaczcie zdjęcia!

19 lutego w Warszawie miała miejsce jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku – Kobiety Mafii 2 po raz pierwszy uroczyście zawitały na ekranie. Film podczas debiutu wspierało oczywiście grono gwiazd, z reżyserem na czele. Na czerwonym dywanie zaroiło się od wieczorowych kreacji, odważnych dekoltów, seksownych rozcięć i pięknej biżuterii, a znane i lubiane pozowały na ściance uśmiechając się szeroko i świętując sukces swojego filmu.

Kto się pojawił? Agnieszka Dygant, Patryk VegaKasia WarnkeIzabela Kisio-SkorupaEdyta HerbuśSobotaPiotr AdamczykJoanna JędrzejczykPiotr StramowskiAnna PopławskaAnna Popek czy Misiek Koterski Marcelą Leszczak!

Kto jeszcze i jak wyglądały stylizacje gwiazd? Zobaczcie zdjęcia!

Julia Wieniawa bez Antka Królikowskiego na premierze filmu „Kobiety Mafii”! Czemu nie mogła liczyć na jego wsparcie?

Gwiazdy na premierze filmu „Kobiety mafii”: Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Olga Bołądź, Sarsa

Jest oficjalny plakat filmu „Kobiety Mafii”! Młodziutka Julia Wieniawa na pierwszym planie, ale uwagę najbardziej przykuwa Kasia Warnke! „Jakaś taka wklejona”


Czy lubisz oglądać polskie filmy?

×