Gwiazdy promują akcję „Każda koszula pomaga”: Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Omenaa Mensah

Gwiazdy promują akcję Każda koszula pomaga

Gwiazdy promują akcję Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek, Marta Kuligowska, Omenaa Mensah... Gwiazdy promują akcję chrytatywną Każda koszula pomaga. Zobacz, kto wziął udział w wydarzeniu.

Omenaa Mensah od dawana udowadnia, że nie jest obojętna na krzywdę drugiego człowieka. Jako prezes Omenaa Foundation, próbuje wybudować szkołę dla biednych dzieci w Ghanie. Na ten cel potrzebne są ogromne środki finansowe. By je zgromadzić, Mensah nie tylko liczy na osoby o dobrym sercu, ale także od lat organizuje akcję Każda koszula pomaga, z której częściowy dochód wspomoże tę charytatywną akcję.

Zobacz: Omenaa Mensah wzięła ślub w tajemnicy. Szczegóły wyciekły do mediów. Było bardzo luksusowo

Gwiazdy promują akcję Każda koszula pomaga. Kto się przyłączył?

Kolekcje ubrań do poprzedniej edycji projektu stworzyły Lidia Kalita i Sara Boruc. Teraz w akcję zaangażował się Maciej Zień, który zaprojektował 4 modele niezwykle kobiecych koszul:

W momencie, kiedy pojawił się pomysł koszul, które mogą pomoc w tym szczytnym celu, nie miałem chwili zawahania. Od razu zdecydowałem się na to, że pomogę i wesprę tą akcję. Jeśli mogę swoim talentem i doświadczeniem wesprzeć tak szczytny cel, to od razu się zdecydowałem – powiedział Zień w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Gwiazdy na balu charytatywnym Miss Polonia i Omenaa Foundation: Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Vanessa Ponce

[wp_quiz id=”559″]

W czwartek, 14 listopada, odbył się event promujący tę akcję. Pojawiło się na nim wiele gwiazd, wśród których warto wymienić nazwiska takie jak m.in. Omenaa Mensah, Małgorzata Rozenek, Marta Kuligowska, Dorota Gardias, Katarzyna Glinka, Laura Samojłowicz, Agnieszka Mrozińska, Anna Męczyńska, Milena Sadowska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Omenaa Mensa ruszyła z wyjątkową akcją. Wśród gwiazd Małgorzata Rozenek i Maciej Zień. Jest też światowej sławy piękność [WIDEO]


Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Każda koszula pomaga 2019

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Każda koszula pomaga 2019

Dorota Gardias - Każda koszula pomaga 2019

Dorota Gardias - Każda koszula pomaga 2019

Marta Kuligowska - Każda koszula pomaga 2019

Marta Kuligowska - Każda koszula pomaga 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×