Patricia Kazadi, Jakob Kosel i Jessica Mercedes gotują dla Magdy Gessler. Gwiazda dała im prawdziwą kulinarną szkołę

Patricia Kazadi, Jakob Kosel, Magda Gessler

Patricia Kazadi, Jakob Kosel, Magda Gessler

Patricia Kazadi, Jakob Kosel i Jessica Mercedes pojawili się na evencie kulinarnym pod patronatem Glo, podczas którego zmierzyli się w zawodach w gotowaniu. Ich popisy oceniała sama Magda Gessler! Zobaczcie, jak im poszło w Uncompromised Kitchen by Glo

Patricia Kazadi przez ostatnie miesiące unikała show-biznesu. Jak wyznała niedawno, usunięcie się w cień było spowodowane problemami zdrowotnymi i hejtem, z którym spotyka się w swojej karierze. W internecie wiele razy spotykała się z niepochlebnymi komentarzami między innymi dotyczącymi jej sylwetki. Kilka dni temu nagrała bardzo poruszające wyjaśnienie, które pojawiło się na jej Instagramie.
Postanowiła walczyć z tym, co się dzieje w sieci. Jej film wywołał falę pozytywnych reakcji i rozpoczął dyskusję na temat akceptacji siebie i własnego ciała.

Teraz publikuje kolejne nagrania, które mają za zadanie pomóc jej fanom w akceptacji siebie. Wczoraj na profilu gwiazdy pojawiła się także relacja z bardzo ciekawego wydarzenia. Wraz z innymi gwiazdami pojawiła się na evencie Uncompromised Kitchen by Glo, gdzie gotowali dla Magdy Gessler.

Patricia Kazadi, Jakob Kosel i Jessica Mercedes gotowali dla Magdy Gessler

Patricia Kazadi razem z przyjaciółmi z show-biznesu pojawiła się wczoraj w warszawskiej restauracji Dzień i Noc, gdzie pod patronatem marki Glo odbyły się zawody w gotowaniu. Gwiazdy pod okiem szefów kuchni musiały popisać się zdolnościami kulinarnymi. Jednej z drużyn przewodziła Jessica Mercedes, z którą gotowała między innymi Patricia Kazadi. Szefem przeciwnej ekipy był Jakob Kosel. Chociaż walka na kuchni była bardzo zacięta, to po relacjach, które udostępniły gwiazdy, widać było, że doskonale się bawiły.

Stres pojawił się w momencie, gdy o tym jak będą przygotowywać dania, musieli opowiedzieć przed samą Magdą Gessler. To ona bowiem na sam koniec oceniła także przygotowane przez nich dania. Najbardziej znany autorytet kulinarny w naszym kraju, pomimo początkowej musztry podczas ogłaszania werdyktu, okazał się bardzo łaskawy i ogłosił remis, a na sam koniec nawet ruszył w tany z pozostałymi uczestnikami eventu. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Jessica Mercedes, Jakob Kosel

Jessica Mercedes, Jakob Kosel

Jessica Mercedes, Patricia Kazadi

Jessica Mercedes, Patricia Kazadi

Jessica Mercedes, Patricia Kazadi

Jessica Mercedes, Patricia Kazadi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×