Gwiazdy na Tygodniu Mody w Katowicach: Natalia Siwiec, Katarzyna Sokołowska, Macademian Girl

Kreacje gwiazd na Katowice Fashion Week 2018

Katowice na kilka dni stały się stolicą polskiej mody, w której można było spotkać kilka gorących gwiazd i osobowości ze świata show-biznesu. W sercu śląska została zorganizowana impreza pod nazwą Katowice Fashion Week. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Przez dwa dni Fabryka Porcelany zamieniła się w wielki wybieg i showroom. Po raz drugi w historii swoje kolekcje zaprezentowali polscy projektanci, którzy cieszą się wielkim uznaniem wśród krytyków trendów. Po ich kolekcje chętnie sięgają także stołeczni celebryci i lokalne ikony stylu. Publiczność zebrana w Katowicach miała okazję zobaczyć wiosenno-letnie kolekcje przygotowane m.in. przez Lidię Kalitę, Bizuu i duet MMC.

W pierwszym rzędzie nie zabrakło znanych twarzy. Wśród gwiazd można było spotkać np. Natalię Siwiec, Katarzynę Sokołowską, Macademian Girl, Adę Fijał, Joannę Racewicz czy Joannę Horodyńską.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy na gali finałowej Miss Polonia 2018: Stefano Terrazzino, Ewa Wachowicz, Tomasz Ciachorowski, Patricia Kazadi, Agata Biernat

Pokaz Victoria’s Secret 2018. Półnagie modelki rozgrzały do czerwoności w najbardziej seksownej bieliźnie na świecie!

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Moschino x H&M: Kasia Sokołowska, Julia Wieniawa, Anna Jagodzińska, Klaudia Halejcio, Radek Pestka


Katarzyna Sokołowska - Katowice Fashion Week

Katarzyna Sokołowska - Katowice Fashion Week

Natalia Siwiec - Katowice Fashion Week

Natalia Siwiec - Katowice Fashion Week

Malwina Wędzikowska - Katowice Fashion Week

Malwina Wędzikowska - Katowice Fashion Week

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×