Gwiazdy na premierze kalendarza ATM 2020: Aneta Zając, Edyta Herbuś, Anita Sokołowska

Kalendarz ATM 2020, gwiazdy na premierze

Kalendarz ATM 2020, gwiazdy na premierze

Kalendarz ATM na 2020 rok z udziałem artystów doczekał się uroczystej premiery. Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd serialowych, wśród nich: Edyta Herbuś, Anita Sokołowska, Aneta Zając, Paweł Deląg i wielu innych.

Gwiazdy największych polskich seriali miały dzisiaj swoje wielkie święto. Powód? Premiera kalendarza ATM na 2020 rok. Już po raz czwarty zrealizowano projekt, za który odpowiada popularny duet fotografów: Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik – para w życiu i w pracy.

Kalendarz ATM 2020 – gwiazdy na premierze

Fotografie utrzymane są w designie lat 60. i fotografii analogowej. Przed obiektywem stanęły takie gwiazdy jak: Leszek Lichota, Katarzyna Sawczuk, Bartłomiej Topa, Grażyna Wolszczak, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Sandra Drzymalska, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Julia Kamińska i… Urszula Dudziak. Królowa polskiego jazzu występuje w kalendarzu jako aktorka nieprzypadkowo. Na początku 2020 roku zobaczymy ją w pierwszym wyprodukowanym samodzielnie przez ATM Grupę filmie fabularnym!

Ten kalendarz jest tak naprawdę o nich. O aktorach. Ludziach, którzy na co dzień są cały czas w roli. Czy to na scenie, czy na ekranie. My patrzymy im prosto w oczy. A to trochę tak, jakbyśmy zaglądali im w duszę… – czytamy na stronie ATM Grupy.

Za nami uroczysta premiera projektu. W wydarzeniu udział wzięła cała śmietanka polskiego świata seriali. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy topowych produkcji. Pojawili się między innymi: Aneta Zając, Edyta Herbuś, Beata Ścibakówna, Paweł Deląg, Marta Chodorowska, Jan Pyrek, Antek Pawlicki, Jowita Budnik, Wojciech Błach, Anita Sokołowska, Urszula Dębska, Aleks Mackiewicz, siostry Szczepańskie, Edyta Olszówka, Mateusz Banasiuk, Monika Jarosińska, Przemysław Sadowski, Rafał Zawierucha.

Zdjęcia w galerii.


Edyta Herbuś – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Edyta Herbuś – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Aneta Zając – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Aneta Zając – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Anita Sokołowska – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Anita Sokołowska – premiera kalendarza ATM na 2020 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×