Szukaj

Joanna Krupa wyprawiła huczny wieczór panieński! Na imprezie nie zabrakło gwiazd!

Joanna Krupa wieczór panieński

Jak wyglądał wieczór panieński Joanny Krupy?

Tydzień temu media obiegła zaskakująca wiadomość o drugim ślubie Joanny Krupy. Gwiazda TVN-u w tajemnicy miała pobrać się ze swoim przystojnym ukochanym Douglasem. Wszystko jednak wskazuje na to, że ceremonia, o której pisał dwutygodnik Flesz, jeszcze się nie odbyła, bowiem Joanna właśnie zorganizowała swój wieczór panieński.

Gwiazda Top Model przyleciała do Warszawy, gdzie w towarzystwie swoich przyjaciół świętowała ostatnie dni przed swoim ślubem. Krupa wynajęła katamaran, na którym odbyła się huczna impreza w rytmach… disco-polo.

Na parkiecie szaleli m.in. Dawid Woliński i Magda Gessler, którzy na swoich profilach na Instagramie opublikowali obfitą relację z wydarzenia. Oprócz gwiazd TVN-u można było także spotkać Joannę Jabłczyńską, która pełni opiekę prawną nad Joanną.

Zobaczcie jak szalała Krupa i jej ekipa. Były Martini prosecco, tort od Gessler przygotowany specjalnie na tę okazję i wyśmienita pogoda.

Tylko pozazdrościć!

Joanna Krupa znów jest żoną, ale pamiętacie jeszcze jej pierwszy ślub? Piękna suknia, huczne wesele… Przypomnijcie sobie te chwile! [WIDEO]

W końcu! Paparazzi przyłapali Joannę Krupę z narzeczonym! Milioner z Hollywood traktuje ją jak księżniczkę

WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą agentką. Zarzuca jej szantaż! [WIDEO]


Czy Joanna Krupa jest sexy?

×