Jesienna ramówka TVP 2021: Katarzyna Cichopek, Marta Manowska, Rafał Brzozowski, Ida Nowakowska, Roksana Węgiel

Jesienna ramówka TVP 2021

Jesienna ramówka TVP 2021

Jesienna ramówka TVP 2021. Ewa Minge, Marta Manowska, Rafał Brzozowski, Roksana Węgiel... Jak prezentowały się gwiazdy? Zdjęcia.

Jesienna ramówka startuje zwykle zaraz po wakacjach. Często na początku września, a czasem nawet pod koniec sierpnia. Stacje wrócą do wielu doskonale znanych widzom formatów – na Polsacie emitowana będzie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w TVN nie zabraknie MasterChefa czy Kuchennych Rewolucji, a co przygotowała Telewizja Polska?

Jesienna ramówka TVP 2021 – jakie nowości?

Na początku września zadebiutuje nowa oprawa kanałów TVP1 i TVP2, stacje zyskają również nowe studio prezenterskie. Jacek Kurski zaznaczył, że oprawa ma odzwierciedlać przenikanie się telewizji tradycyjnej i treści telewizyjnych w internecie. –

Zgodnie ze światowymi trendami tworzymy nowoczesną i minimalistyczną, ale w pozytywnym sensie – zapowiedział.

Pojawią się także nowe propozycje, ale także te, bez których widzowie nie wyobrażają sobie stacji.

You Can Dance – Po prostu tańcz powraca w nieco odmienionej formie na antenie TVP. Tym razem uczestnikami popularnego programu będą tancerze w wieku 8-13 lat, którzy marzą o tym, aby zaistnieć w świecie tańca i spełnić swoje największe, taneczne marzenia. Wiadomo już, że ich występy oceni jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Kostrzewski. Szykuje się nowy hit stacji.

Od 6 września telewizyjna Jedynka będzie pokazywać także nowe odcinki Leśniczówki, które będą nadawane nie pięć a cztery razy w tygodniu. Stacja rezygnuje z emisji piątkowych odcinków, w tym paśmie widzowie o wcześniejszej porze zobaczą Ojca Mateusza.

19 września pojawi się zaś 4. sezon wyczekiwanego serialu Wojenne dziewczyny. W TVP zobaczymy też kolejną edycję The Voice of Poland, Rolnik szuka żony, Jaka to melodia?, nowe odcinki M jak miłość, Barw szczęścia czy Na dobre i na złe.

Jesienna ramówka TVP 2021: gwiazdy i ich kreacje

Kiedy prezentowana jest ramówka, nie może zabraknąć gwiazd. W dopracowanych stylizacjach pozowali: Ewa Minge, Marta Kielczyk, Czadoman, Karolina Stanisławczyk, Monika Jarosińska, Agnieszka Dziekan, Aleksandra Grysz, Aleksandra Kostka, Mateusz Szymkowiak, Jakub Kucner, Rafał Patyra, Marzena Kawa, Marta Manowska, Rafał Brzozowski, Roksana Węgiel, Tomasz Stockinger, Agustin Egurrola, Małgorzata Opczowska, Jacek Łęski, Izabela Trojanowska, Mariusz Czajka, Katarzyna Cichopek, Norbi, Ida Nowakowska, Baron, Tomson, Aleksander Sikora, Edyta Górniak, Jacek Kurski, Joanna Kurska.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Marta Manowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Marta Manowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Komentarze

 • ROBY pisze:

  A GDZIE STARA PANNA,ODWIECZNA SAMOTNICA MONIKA ANDRZEJCZAK – POGODYNKA O WYSTAJĄCYCH ZĘBACH,GRUBYCH,KRÓTKICH GIRACH I WIELKIEJ D… ? 😉 😉

 • Gośćkaktusik pisze:

  Zastanów się bałwanie co piszesz nie Tvn to super zaklamana telewizja kto tego nie widzi nie jest Polakiem

 • Gość pisze:

  Kto pisze takie bzdety nie tvn to super telewizja zaklamana do potegi entej tam jak tylki pokazują i kłamstwa to jest super co podoba się co niektórzy uwielbiają to bo są mało inteligentni a mówią że posiury tylko tam jest więcej ludzi wykształconych i mądrych jak w tym Po Tuska

 • Gość pisze:

  nie oglądam tej stacji,poza Panią Górniak same miernoty

 • Gość pisze:

  Marta Kielczyk… tak ładna Kobieta, a taki słaby strój, który podkresla jej niedoskonałości figury.

 • Gość pisze:

  Same miernoty i prymitywny.Górniak zrywała ostatnio plakaty zachęcające do noszenia maseczek.No cóż osiem klas podstawówki tłumaczy jej poziom .

 • Gość pisze:

  Górniak ostatnio zrywała plakaty z nakazem noszenia maseczek.Tempota galopującą.

 • Gość pisze:

  I już odezwali się POpaprańcy .Nikt wam nie każe oglądać TVP.Macie swoje ,zafajdane tvn.,gdzie obłuda, kłamstwo i łgarstwo jest każdego dnia .

 • Wolne media pisze:

  Każda gwiazda współpracująca z reżimówką powinna być zbojkotowana. Są częścią propagandy pis. Nie powinni znaleść po upadku reżimu żadnej pracy.

 • Gość pisze:

  Już sobie wyobrazam jaka będzie nowa ramówka tvp . Same seriale typu Klan albo Ojciec Mateusz albo jakiś serial inny z motywem religijnym. Albo same programy religijne . Tvp naprawde nie ma nic do zaoferowania ! Po za tym i tak nie da sie tv publicznej ogladać . Tvp info to sama propaganda a tvp 1 i tvp 2 to same programy religijne !

 • Tadeusz pisze:

  Jeszcze dodam: Brzozowski zawsze w ZA MAŁYM garniturze z jakiegoś sklepiku. Nie wie widocznie , że garnitur z klasą trzeba dopasowac do figury i przy jego zarobkch uszyć u dobrego krawca.

 • Tadeusz pisze:

  super nieładne, nieeleganckie, brzydkie ubrania – bez gustu- Ida jakaś oszpecona – jakieś wiszące spodnie, brzydka fryzura i beznadziejny napuszony top jak na festiwal w Hiszpanii. Manowska tragedia. Bez klasy. Jak można się tak ubrać> To jest dobre na plażę dla super laski. Niestety tutaj totalne dno. Reszta tak samo. Słowa Kurskiego beznadziejne pustosłowie przykrywające nicość.

 • Gość pisze:

  Manowska zawsze taka ciotkowata niezapomniana w kombinezonie z piluchą hahaha

 • Gość pisze:

  Taki lajf dobrze źe sa takie eksperymenty pozwala to oddzielic ziarna od plew niestety w tym kraj plewy zostają a ziarna jadą na szparagi taka odmiana filipinska ale jak to polaczki zawsze śą zajeb…ste grunt źe ronaldo bedzie i to tyle

 • 🐒 pisze:

  Kreacje niczym na bal przebierańców😜😂😂😂 nie ma na kim i na czym oka zawiesić😳🎥📷📹

 • Gość pisze:

  Pisiury w akcji

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×