Jesienna ramówka TVP. Gwiazdy w wieczorowych kreacjach: Kasia Cichopek, Ola Szwed, Weronika Książkiewicz

TVP jesienna ramówka 2019 gwiazdy

Jesienna ramówka TVP pod znakiem największych gwiazd stacji i najpiękniejszych kreacji. Pojawili się m.in. Kasia Cichopek, Cleo, Marta Manowska, Ola Szwed, Roksana Węgiel. Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu.

Urlop zakończyły nie tylko gwiazdy stacji TVN-u, które stawiły się dzisiaj na konferencji, podczas której zaprezentowano nową ramówkę. Do pracy wróciły także znane osoby, związane z Telewizją Polską. W czwartkowy wieczór stacja przygotowała prezentację jesiennej ramówki TVP 2019. Wydarzenie poprowadził duet Olek Sikora i Ida Nowakowska, zaś relację z czerwonego dywanu Mateusz Szymkowiak i Agnieszka Dziekan.

Zobacz: Jesienna ramówka TVN 2019 z udziałem gwiazd: Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Marina, Monika Olejnik

Marta Manowska, Weronika Książkiewicz, Kasia Cichopek – m.in. te gwiazdy promowały programy, które TVP przygotowała dla widzów. Podczas wydarzenia większość z nich zaprezentowała się w świetnych stylizacjach, które z daleka przyciągały uwagę.

W konferencji uczestniczyły nie tylko osoby, które od dawna są związane z telewizją, ale także te, które współpracę zaczęły od niedawna. Nic więc dziwnego, że jesienna ramówka TVP 2019 przyciągnęła prawdziwą plejadę gwiazd, wśród których znaleźli się, m.in.: Monika ZamachowskaJanina Busk, Anna LucińskaKaja PaschalskaPaulina Gałązka, CleoMarta ManowskaIzabella KrzanNorbi, Izabela TrojanowskaAndrzej PiasecznyAlicja MajewskaMarek Piekarczyk, Aleksandra Hamakało, Monika Jarosińska, Macademian Girl, Robert El GendyAnna Dereszowska, Olek SikoraKaterina Kowalczuk, Natalia Lesz.

Kreacje gwiazd na jesiennej ramówce TVP 2019 znajdziecie w galerii.

Zobacz: Katerina Kowalczuk ze „Zniewolonej” pokazała niedrogą kreację na ramówkę TVP! Polskie gwiazdy będą miały poważną konkurencję

Jesienna ramówka TVP 2019 – jakie nowości?

Podczas konferencji przedstawiono programy, które jesienią zadebiutują na ekranach telewizorów.  Po 23 latach nieobecności, na antenę powraca Czar par, który tym razem emitowany będzie nie w TVP1, a w TVP2. Emisja zaplanowana jest na piątkowe wieczory.

Nowością będzie też program kulinarny Najgorszy kucharz. W jego trakcie uczestnicy będą uczyć się gotowania. Program emitowany będzie raz w tygodniu. Wiadomo też, że jesienią na antenie zagości program Teściowie i Synowie. I kto tu rządzi? Na czym będzie polegać? Na rywalizacji tytułowych bohaterów, w przygotowywaniu potraw.

 Nie zabraknie też nowych programów muzycznych. Późną jesienią zadebiutuje The Voice Seniorczyli show, w trakcie którego swoje umiejętności wokalne prezentować będą osoby starsze. Program poprowadzi Marta Manowska, a w fotelach trenerów zasiądą: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Urszula Dudziak.

https://www.instagram.com/p/B1bjYTBFbbP/

Zobacz: The Voice of Poland: nowi prowadzący wybrani! TVP zaskoczyło w ostatniej chwili


Kasia Cichopek – jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek – jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska – jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska – jesienna ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×