Jennifer Lopez podbiła imprezę MTV w skórzanej kreacji z głębokim dekoltem. Nie obyło się bez wzruszeń i morza łez

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez zadała szyku na gali MTV Movie and TV Award. Opinia publiczna nie tylko zwróciła uwagę na jej piękną kreację, a również przemowę, podczas której nie mogła przestać płakać. Gwiazda popu zwróciła się do swojego partnera, Bena Afflecka.

Jennifer Lopez to gwiazda światowego formatu. Zajmuje się zarówno aktorstwem, śpiewem, jak i tańcem. Wciąż cieszy się przy tym świetną figurą, przez co można powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał. Amerykanka ma dwoje dzieci: Emme Maribel i Maximiliana „Maxa” Davida. Ich ojcem jest Marc Anthony. Obecnie piękność  jest jednak związana z aktorem Benem Affleckiem, z którym spotykała się już na początku tego stulecia.

Wczoraj J.Lo pojawiła się na gali MTV Movie and TV Award.

Jennifer Lopez na MTV Movie and TV Award. Jak wyglądała?

Lopez na gali, która odbyła się w Los Angeles, pojawiła się bez swojego ukochanego. Miała na sobie czarną, skórzaną suknię marki Monot, z obcisłym gorsetem na górze. Ten element kreacji doskonale wyeksponował jej biust, dodając gwieździe sporo seksapilu. Gwiazda ochoczo pozowała do zdjęć, które zobaczycie w galerii pod tekstem.

Już w trakcie głównej części imprezy dostała nagrodę The Generation Award za kształtowanie pokoleń dzięki swojej działalności scenicznej. Pamiątkową statuetkę wręczyła jej Vanessa Hudgens. Szczęśliwa J.Lo wykrzyczała do Bena i reszty rodziny:

Poczekajcie na mnie z kolacją. Będę przed siódmą.

Następnie, po wyświetleniu wideo, przedstawiającego ujęcia z jej najbardziej ikonicznych występów, zwróciła się do tych, którzy jej pomogli, jak i tych, którzy przeszkadzali:

Chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy dali mi to życie. Chcę podziękować ludziom, którzy dali mi radość, i tym, którzy złamali mi serce.

Gwiazda, wypowiadając te słowa, zalała się łzami i kontynuowała:

Chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy mówili mi prosto w twarz – albo kiedy nie było mnie w pokoju – że nie dam rady. Naprawdę nie sądzę, żebym mogła to zrobić bez was.  Dziękuję tym, którzy byli prawdziwi i tym, którzy mnie okłamywali. Dziękuję rozczarowaniom i porażkom za to, że nauczyły mnie być silną.

Na sam koniec wystąpienia bezpośrednio podziękowała za wsparcie Benowi.

Poniżej fragment wystąpienia J.Lo.

 


Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV AwardJennifer Lopez MTV Movie and TV Awards, Arrivals, Barker Hanger, Los Angeles, California, USA - 05 Jun 2022

Komentarze

 • GośćETna pisze:

  Energia mnie ta golizna wszechobecna. Skoro jest już sławna, wydaje płyty, gra w filmach to na co ta golizna. Cyce na wierzchu albo dupa w stroju kąpielowym żałosne i niesmaczne.Dla czego wszystkie kobiety zamiast pokazywać swoje wnętrze dokonania muszą świecić golizną.

 • GośćDorka pisze:

  Po co się wogole ubierała mamusia która nie poświęca dzieciom wogole czasu woli spędzać na siłowni i fundować im co jakiś czas nowego tatusia.Jaki ten świat jest chory.

 • Ewa pisze:

  Wybrali ciężkie medialne prace i im się piwiodło. A nad moim komentarzem widzę złośliwy pisokatolika. Jak zwykle, pełen jadu.

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak mówi kłasyk my aktorzy lubimy mocno i krótko sźakira i pikuś mają 100mld do podziału za spektakl zycia konkubinatu a inni perfekcyjni jeszcze więcej tez płacze ze śmiechu jak se pomysle źe te fraj..ry zamiast chleba kupują koszulki jezus i love pamiętamy rampampam mozna mozna ciasteczka do kawy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×