J.Lo i Ben Affleck pokazali się razem pierwszy raz po serii plotek o kryzysie. Kolor stylizacji nie był przypadkowy? Eksperci dostrzegli przesłanie

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się na czerwonym dywanie pierwszy raz od czasu ślubu. Małżonkowie błyszczeli na pokazie Ralpha Laurena.

Jennifer Lopez i Ben Affleck to jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie. Pierwszy raz uczucie pomiędzy nimi wybuchło niemal dwie dekady temu. Wtedy z dnia na dzień odwołali zaplanowany ślub, a po kilku tygodniach się rozstali. Ich drogi rozeszły się na wiele lat.

Jeszcze na początku zeszłego roku wokalistka szykowała się do ślubu z Alexem Rodriguezem. Plany pary przerwała pandemia. W oczekiwaniu na wielki dzień wyciekły do mediów informacje o zdradach mężczyzny, który flirtował m.in. z aktorką filmów dla dorosłych. Kochanka partnera J.Lo udostępniła ich wiadomości, na co piosenkarka zareagowała zakończeniem relacji.

Po tym jak Alex i Jennifer wydali oświadczenie o rozstaniu, okazało się, że u boku aktorki znowu pojawił się Ben. Doniesienia kolorowej prasy okazały się prawdą i już po kilku miesiącach od publicznego ogłoszenia związku, Jennifer zdradziła, że przyjęła oświadczyny Afflecka. Długo też nie czekali ze ślubem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer i Ben najpierw wzięli kameralny ślub w Las Vegas. Za kilka tygodni urządzili wystawną uroczystość, na którą czekali od swojego pierwszego spotkania. Pobrali się w wartej 9 milionów dolarów posiadłości Bena leżącej w stanie Georgia, gdzie zorganizowali imprezę z rozmachem. Dopiero po kilku tygodniach oficjalnie pochwalili się zdjęciami z niesamowitej ceremonii.

Od dnia ślubu zakochani nie pojawiali się razem na oficjalnych wyjściach, co zaczęło generować plotki o kryzysie. Podobno miały poróżnić ich problemy finansowe.

Para, która wzięła ślub podczas lipcowej ucieczki do Las Vegas, kłóci się od swojego wielkiego dnia o to, kto powinien finansować ich styl życia. Jak dotąd to Lopez ma większe upodobanie do lepszych rzeczy i nie jest zainteresowana finansowaniem jej próżności z kieszeni męża – mówi znawca Hollywood.

Ben ma mniej gotówki do rozbicia niż J.Lo – donosiło „New Idea”. – Jennifer musi najwięcej sfinansować, ponieważ on nie ma tak „głębokich” kieszeni – ujawnia wtajemniczony.

Minęły niemal trzy miesiące od ślubu i spekulacji o kryzysie, a Affleckowie w końcu zadebiutowali razem na salonach. Małżonkowie wybrali się na pokaz nowej kolekcji Ralpha Laurena w The Huntington Gallery.

Wokalistka na ten wieczór wybrała długą, czarną suknię w pionowe, białe paski. Kreacja podkreśliła talię i wyeksponowała biust. Do tego dobrała kapelusz z szerokim rondem, szpilki i niewielką torebkę. Stylizacja, którą miała na sobie, pochodzi właśnie od Ralpha Laurena, podobnie jak jej suknia ślubna.

Ben również był niezwykle elegancki. W idealnie skrojonym garniturze bardzo pasował do wyboru swojej żony. Także postawił na czarny kolor. To całkowity kontrast od tego, jak wyglądali na swoim weselu, gdzie oboje byli otuleni bielą.

Eksperci od wizerunku, których cytuje magazyn New Idea, sugerują, że wybór czerni, która przywodzi na myśl cierpienie i interpretowana jest jako coś złego, może świadczyć o pogłębiających się problemach w ich relacji.

Więcej zdjęć pary zobaczycie w naszej galerii.


Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×