Impreza marki kosmetycznej: Kubicka, Leszczak, Kaczorowska, Przybysz, Kamińska i inne gwiazdy

Imprez marki kosmetycznej. Zdjęcia gwiazd

Imprez marki kosmetycznej. Zdjęcia gwiazd

5 października odbyło się kilka imprez. Również na tej zorganizowanej przez jedną z marek nie zabrakło gwiazd. Przedstawiamy nowe zdjęcia. 

Środa obfituje w wydarzenia. Jako pierwsza zaczęła się premiera filmu dokumentalnego Ania Annie Przybylskiej. Zdjęcia z niej zobaczycie tutaj. Na tym evencie pojawili się m.in.: Oliwia BieniukJarosław BieniukSzymon BieniukKrystyna PrzybylskaAgnieszka KuberaAndrzej PiasecznyMaja Hyży, Sylwia GrzeszczakEdyta HerbuśMałgorzata OpczowskaAnna PopekWiktoria Gąsiewska.

Następnie relacjonowaliśmy premierę komedii romantycznej Miłość na pierwszą stronę. Zdjęcia obejrzycie tutaj. Również tam nie zabrakło sław. Wśród nich znaleźli się: Natalia Janoszek, Olga BołądźJoanna RacewiczPiotr StramowskiIzabela JanachowskaKatarzyna Zdanowicz i wiele innych osób.

Jeszcze tego samego dnia w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy zorganizowanej przez jedną z marek kosmetycznych. Kto się na niej zjawił?

Imprez marki kosmetycznej. Zdjęcia gwiazd

Na trzecim evencie, który zorganizowano 5 października, mogliśmy podziwiać gwiazdy, takie jak: Pamela Stefanowicz, Julia Kamińska, Sylwia Przybysz, Magda Bereda, Sandra Kubicka, Marta Gąska, Marcela Leszczak, Agnieszka Kaczorowska.

Szczególnie spodobało się nam kilka kreacji. Kubicka brylowała we wzorzystym komplecie w jasnozielonym kolorze. Leszczak – w mini w zwierzęcy wzór, czarnej kurtce skórzanej, kapeluszu i kozakach. Kamińska – w eleganckim, szarym garniturze, czarnej koszulce i butach na wysokim obcasie. Stefanowicz – wybrała limonkową marynarkę i wysokie obcasy. Gąska – postawiła na marynarkę z czarnymi rękawami, jasną koszulkę, skórzaną spódniczkę. Zdjęcia wszystkich wymienionych osób są do obejrzenia w galerii.

Które kreacje waszym zdaniem były najgorętsze?


Sandra Kubicka - impreza marki kosmetycznej

Sandra Kubicka - impreza marki kosmetycznej

Marcela Leszczak - impreza marki kosmetycznej

Marcela Leszczak - impreza marki kosmetycznej

Agnieszka Kaczorowska - impreza marki kosmetycznej

Agnieszka Kaczorowska - impreza marki kosmetycznej

Komentarze

 • Sandra pisze:

  Marcela uciekaj do domu nie pasujesz tam i ten stroj odrazu widac ze pochodzisz ze wsi promowanie na misku ktorego trzymasz do kasy nie pomoze tam sa gwiazdy ktore pracuja

 • Gość Dorota pisze:

  Kolejne Targowisko próżności 😱

 • Gość pisze:

  Fjrut ale się wysiliłeś ,teraz odpocznij

 • Gośćfjrut pisze:

  😀😅😘😙😍🤩🥳😛😜😝🤪😋😊😭🤣😂😄😃😚🙂🙃😇😊😐🤔😌🤫😑😏☺️😔😱🥱😒🙄🤗😤😠😢😨😦😮😲😯😧🙁🤬😰😟😢😠🤐🙁😡😕😓🤐😠😞😫😣😩😓🤢🥶🥵😴🌚🌜🌝🌛🌞😪🤤😵🥴🤮🤕🤧🤒😷🤓🤠🤥😎🤑👻👹💫🔥👽💩👻🤡🎃👿🤖😈👺💢🕳️💤💨💦🎊🙊🙈🙉😹😺😸😻😿😽🙀😾😼🎉💛❤️💚🧡🖤💜🤎♥️🤍💙💝💘💖💞💗💕💓💟💔❣️💋💌💟🧠🦠🩸🦴🦷🗣️👤👣👥👅👀👁️💀🦻👎👃👏🤲👋👂🦾🤲🤜🤝✊🤜👋✋🤟✋🤞🤟🖖✌️🤏🤙🖕👇✍️☝️🖕🤳💅🖕👌🙏🤞🙆🤦🤷🙍💁🙎🙇🙋🙆🙅🤷💁🧖🙅💆💇🧏💇💆🛌🛀👩‍🦼🏃🏋️🤸🧘🧎🤾👩‍🦯🧎⛹️🏋️🏃🤸👩‍🦽🧎🧗🏌️🤹🏇🚵⛷️🤺🚴🪂🤽🚣🏊🏄🏂🧚🧜🧞‍♀️🦹🦸🧛👷🧟👩‍🚀🤵🧛👸👰👩‍🔬👼🕵️👮👩‍🚒👩‍🔧👩‍🏭👩‍🎤🧕👩‍🍳👩‍🎨👩‍🎤🧑👩‍🏫👲👳👩‍🦰👩‍🎨👲👶🧒👩‍⚖️👩‍🦰👱👩‍🦱👩‍🦳👩‍🦲👩‍🦱🧔🧓🕺💃🕴️👭👫👬🧑‍🤝‍🧑👯💏💑👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍💋‍👨👪👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨🤰🤱🌷💮🌹🥀💐🏵️🌻🍁🌱🌾🍄🍃☘️☃️⛰️🌾🏔️🌳🌊⛄🍀🍃☘️🌳🌀🌁🌪️🌫️🌡️🌤️☀️🌅⛱️🌄🏖️🏞️🌋🏜️🌤️🔥🌦️🌨️☁️🌩️⛈️💧🌧️🌥️⛅🌥️🌨️☁️🌨️🌈💫🌟🌓🌕🌔🌑🌖🌒🌘🌗🌏🌍🌎🌠🌌☔⚡🪐🙉🙈🐵🙊🐻🐨🐶🐺🐯🦁🐹🐱🐯🐺🦊🐷🐗🐉🦖🐢🦕🐴🐽🐮🐰🦄🐲🐸🐉🐈🐕🐩🦮🐇🐁🐍🐀🐇🐈🐕‍🦺🦘🐎🐆🦌🐘🐄🐃🐂🐏🦘🦙🦨🦏🦧🦍🐒🦒🐑🦨🐿️🐫🦡🦅🦉🐔🐣🐤🐥🦦🦡🦇🦜🐦🦢🦚🦃🐦🐧🦆🐋🐬🐳🐟🦈🐠🦐🐡🦑🐙🦀🦂🦪🕸️🕷️🐚🦟🐞🦗🐌🐾🦞🐛🐞🦋🐝🦠🍑🥭🍊🍌🍍🍒🍓🍏🍠🍈🍇🌽🥑🥥🌶️🥥🧅🍇🍋🍎🍋🍒🌽🥒🥦🥑🥬🍆🍞🥖🌰🥐🥔🧄🥕🥐🍔🧇🥚🥩🧀🍖🥨🍕🍟🌯🧆🥙🥞🌭🍕🥣🍲🥗🍜🍛🍚🍱🍤🥟🍣🥘🥪🍝🌮🍕🍚🍢🍧🥮🍨🍡🥠🥧🥮🍦🍡🍩🎂🧁🍪🍼🍰🍘🍮🍭🧁🥛🧈🍿🍵🍯☕🧉🍾🥂🍺🍻🍷🥂🍾🥃

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Gąsiewska wpycha się gdzie tylko może. Czy znała Anię? Chyba tylko z opowiadań Oliwii jeśli w ogóle o niej rozmawiały.

 • Fiona pisze:

  Kaczorowska super ubrana, tak trzymać 👍👍👍

 • Gość pisze:

  Kubicka fajnie !

  • GośćMaxillena pisze:

   Gumno nie suplementy sprzedaje, nawet nie wie, co w nich jest, byle by sprzedać drogo, jak najdrożej, ponaciągać klientów, bajki opowiadać. Niech wraca do tej swojej Ameryki, bo na Polskę jest za głupia i zbyt prymitywna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×