Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Biznes Anny Lewandowskiej

Biznes Anny Lewandowskiej

Gwiazdy na otwarciu Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska nie próżnuje! Świeżo upieczona mama najwyraźniej ma niekończące się pokłady energii, bowiem trenerka zdecydowała się na realizację kolejnego projektu. Tym razem padło na Healthy Center. O szczegółach swojego nowego biznesu Lewandowska poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej:

To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie możesz osiągać obrane przez siebie cele pod okiem najlepszych specjalistów Healthy Team w zakresie dietetyki, treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej – czytamy na hpba.pl.

Lewandowska już od jakiegoś czasu mówiła, że chciałaby rozpocząć działalność jako coach. Specjaliści z zakresu fizjoterapii, dietetyki i treningów, przez motywację i edukację, będą zachęcać do zmiany dotychczasowego stylu życia. Ani najwidoczniej zależy, by jak największa ilość Polaków czuła się dobrze w swoim ciele, mentalnie i fizycznie. W ofercie znajdziemy naprawdę interesujące podpunkty, nas najbardziej zainteresowały te dwa:

  1. Wartości – Fundamentem naszych działań jest indywidualne podejście do każdego z podopiecznych i systematyczna, ale również bezpieczna praca nad wyznaczonym celem. Dbamy w ten sposób o rozwój Twojej wiedzy i świadomości na temat funkcjonowania Twojego organizmu. A to wpływa bezpośrednio na równowagę między Twoim ciałem a umysłem.
  1. TRENING MENTALNY – Twój mózg jest mięśniem i wymaga trenowania tak samo jak pozostałe części Twojego ciała. Trening mentalny stanowi nieodłączny element w drodze do osiągania celu, bo to na podstawie swoich myśli kreujesz własną rzeczywistość. Pomożemy Ci uwierzyć we własne możliwości.

Nowy biznes Anny Lewandowskiej wspierają jej najbliżsi przyjaciele, wśród których nie brakuje potężnej reprezentacji show-biznesu. Na imprezie inauguracyjnej pojawiło się sporo gwiazd – Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Dominika Grosicka, Zosia Ślotała, Kamil Haidar, Paulina Krupińska, Olivier Janiak, Katarzyna Burzyńska, Natalia Jakuła, Gabi Drzewiecka i Kuba Wesołowski. Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Jak myślicie, czy jej nowy projekt okaże się wielkim sukcesem?

Anna Lewandowska otworzyła @healthycenterbyann – miejsce z holistycznym podejściem do zdrowia i treningu. Najlepsi specjaliści – dietetycy, trenerzy, fizjoterapeuci a do tego oczywiście @annalewandowskahpba Trzymamy kciuki!!’

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz: Anna Lewandowska nadal czuje się jakby była w Paryżu! Do “Dzień Dobry TVN” ubrała się jak na Fashion Week!

Zobacz: Stylowa Anna Lewandowska pojawiła się na Fashion Weeku w Paryżu! Przebierała się kilka razy!

Zobacz: Robert i Anna Lewandowscy zrobili sobie nową sesję z Klarą! Wszyscy mówią o butach Lewego!


Agnieszka Woźniak-Starak – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Agnieszka Woźniak-Starak – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Paulina Sykut – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Paulina Sykut – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×