Gwiazdy w upiornych stylizacjach świętują Halloween: Rafał Maślak, Anna Lewandowska, Majka Jeżowska

Halloween 2019

Halloween 2019

Anna Lewandowska, Rafał Maślak, Joanna Horodyńska, Majka Jeżowska... Gwiazdy świętują Halloween 2019. Jakie stroje wybrały? Aż strach się bać. 

Halloween to jedno z najpopularniejszych świat na świecie, które jest popularne zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie uwielbiają przebierać się w kostiumy, które często przypominają te rodem z horroru. Tak było m.in. w przypadku Ariany Grande, która przez stylizację zmieniła się nie do poznania.

Zobacz: Ariana Grande przebrała się na Halloween i wysoko zawiesiła poprzeczkę innym gwiazdom. Heidi Klum ma poważną konkurencję

Polskie gwiazdy świętują Halloween 2019. Jak się przebrały?

Chociaż Halloween jest popularne za oceanem, także w Polsce nie brakuje sympatyków tego święta. W wymyślnych strojach wybierają się na imprezy, na których zachwycają stylizacjami. Nie inaczej jest wśród gwiazd, które chętnie chwalą się swoimi przebraniami w sieci.

Zobacz: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętują Halloween już od rana. Zdjęcie „Perfekcyjnej” bez makijażu przestraszyło internautów

Anna Lewandowska – Halloween 2019

Anna Lewandowska – Halloween 2019

Jako pierwsi kreacjami pochwalili się Ania i Robert Lewandowscy. To jednak niejedyne przebrane gwiazdy. Stroje na Halloween 2019 pokazali także m.in. Bartek Jędrzejak, Barbara Bursztynowicz, Joanna Horodyńska, Misheel Jargalsaikhan, Majka Jeżowska, Rafał Maślak, Alicja Janosz, Julia Wieniawa, Karolina Ferenstein-Kraśko, Kasia Nosowska, Edyta Pazura, Michał Mikołajczak, Macadamian Girl, Maffasion, Reni Jusis, Michał Baryza, Maja Hyży, Joanna Liszowska, Andrzej Wrona, Adrian Mielnik, Kaja Śródka, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Mateusz Szymkowiak.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Za chwilę Halloween! Gwiazdy zdradziły nam swoje plany na wieczór. Oj, będzie się działo! [WIDEO]


Joanna Horodyńska – Halloween 2019

Joanna Horodyńska – Halloween 2019

Michał Mikołajczak - Halloween 2019

Michał Mikołajczak - Halloween 2019

Edyta Pazura - Halloween 2019

Edyta Pazura - Halloween 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×