Szukaj

Halloween czas zacząć! Gwiazdy prześcigają się w przebraniach na najdziwniejsze! Oto pierwsze hity

Halloween 2018 przebrania gwiazd

Halloween 2018 przebrania gwiazd

Jak gwiazdy przebrały się na Halloween 2018?

Chociaż Halloween przypada na 31 października, wiele zagranicznych gwiazd już w weekend poprzedzający ten dzień, wskoczyło w przebrania i udało się na imprezy. Okazuje się, że wiele z nich wykazało się niezwykłą kreatywnością, a oprócz kościotrupów i upiornych potworów, pojawiła się m.in. druga Paris Hilton.

Za Paris postanowiła przebrać się jej młodsza siostra Nicky, która błyszczała na parkiecie jednego z amerykańskich klubów. Niemal w tym samym czasie Kylie Jenner postanowiła wraz z córeczką przebrać się za wcale niestraszne kościotrupy, a piosenkarka Rita Ora wcieliła się w postać rapera Posta Malone.

W okresie zabaw i spędzania czasu z przyjaciółmi, podczas najróżniejszych prywatek, gwiazdy wybierają kostiumy niemal nie z tej ziemi. Inspiracje bywają różne: bohaterki filmów, książek, komiksów, a nawet żywi lub martwi artyści!

Kto i w jakie przebrania się przebrał? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami.

Paulina Sykut krytycznie o Halloween: „Nie zabronię swojemu dziecku bawić się, ale…”. Co ją najbardziej niepokoi? [WIDEO]

Nic się nie ukryje! George i Charlotte świętują Halloween, a razem z nimi królowa Elżbieta II! I to jak!

Kim Kardashian kusiła seksownym ciałem w Halloween, ale Beyonce zostawiła ją daleko w tyle. Obie przebrały się za gwiazdy!


Kylie Jenner - Halloween 2018

Kylie Jenner - Halloween 2018

Kendall Jenner - Halloween 2018

Kendall Jenner - Halloween 2018

Karolina Kurkova - Halloween 2018

Karolina Kurkova - Halloween 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×