Szukaj

Halloween czas zacząć! Gwiazdy prześcigają się w przebraniach na najdziwniejsze! Oto pierwsze hity

Halloween 2018 przebrania gwiazd

Jak gwiazdy przebrały się na Halloween 2018?

Chociaż Halloween przypada na 31 października, wiele zagranicznych gwiazd już w weekend poprzedzający ten dzień, wskoczyło w przebrania i udało się na imprezy. Okazuje się, że wiele z nich wykazało się niezwykłą kreatywnością, a oprócz kościotrupów i upiornych potworów, pojawiła się m.in. druga Paris Hilton.

Za Paris postanowiła przebrać się jej młodsza siostra Nicky, która błyszczała na parkiecie jednego z amerykańskich klubów. Niemal w tym samym czasie Kylie Jenner postanowiła wraz z córeczką przebrać się za wcale niestraszne kościotrupy, a piosenkarka Rita Ora wcieliła się w postać rapera Posta Malone.

W okresie zabaw i spędzania czasu z przyjaciółmi, podczas najróżniejszych prywatek, gwiazdy wybierają kostiumy niemal nie z tej ziemi. Inspiracje bywają różne: bohaterki filmów, książek, komiksów, a nawet żywi lub martwi artyści!

Kto i w jakie przebrania się przebrał? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami.

Paulina Sykut krytycznie o Halloween: „Nie zabronię swojemu dziecku bawić się, ale…”. Co ją najbardziej niepokoi? [WIDEO]

Nic się nie ukryje! George i Charlotte świętują Halloween, a razem z nimi królowa Elżbieta II! I to jak!

Kim Kardashian kusiła seksownym ciałem w Halloween, ale Beyonce zostawiła ją daleko w tyle. Obie przebrały się za gwiazdy!


Czy świętujesz Halloween?

×