Gwiazdy pomagają zwierzętom: Ania Powierza, Anna Głogowska, Iwona Węgrowska…

Gwiazdy zwierzętom

Gwiazdy zwierzętom

Gwiazdy zwierzętom to organizacja pomagająca bezdomnym zwierzętom w znalezieniu bezpiecznego domu i kochającego właściciela. 11 września odbyło się wydarzenie, na którym pojawiły się znane gwiazdy polskiego show-biznesu. Magda Schejbal, Anna Powierza, Anna Głogowska, Iwona Węgrowska... Kto jeszcze wspierał zwierzęta podczas eventu?

11 września mało miejsce długo wyczekiwane spotkanie GWIAZDY ZWIERZĘTOM, zorganizowane przy współpracy z OKEY Brwinów. Wydarzenie odbyło się w pochodzącym z XX wieku Pałacu w Brwinowie. Celem eventu była pomoc porzuconym psom na Ukrainie, adopcja psów z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na rzecz zwierząt oraz nauka miłości do zwierząt.

Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd. Każdej z nich towarzyszył podopieczny piesek, dla którego starała się znaleźć dom u boku kochającego właściciela. Podczas wydarzenia miało miejsce również przekazanie darów dla psów w Żytomierzu – prawie tonę karmy, leków, odżywek, smyczy i innych niezbędnych rzeczy. Odbył się także konkurs fotograficzny dla dzieci – Mój pies. Impreza przebiegała przed pięknym pałacem w Brwinowie, który powstał w latach trzydziestych ubiegłego wieku przy współpracy z OKEY Brwinów.

Pies jest podobno jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię mocniej niż siebie samego i to właśnie udowodniły obecne podczas wydarzenia gwiazdy.

Gwiazdy wspierają zwierzęta

W wydarzeniu wzięły udział gwiazdy polskiego show-biznesu. Na evencie pojawiły się między innymi: aktorka Magda Schejbal, Miss Polonia Krysia Sokołowska, Eliza Gwiazda, Anna Powierza, Anna Głogowska, wokalistka Iwona Węgrowska oraz Karolina Motylewska, które wspierały zwierzęta.

Celebrytki zaprezentowały się w niemal identycznych stylizacjach. Miały na sobie długie, ciemne sukienki, a ich szyje zdobiły czarne chokery. Panie chętnie pozowały do zdjęć wspólnie z pupilami, dla których starały się znaleźć dom, biorąc udział w wydarzeniu.

Zobaczcie ujęcia ze spotkania GWIAZDY ZWIERZĘTOM, przeglądając zdjęcia w naszej galerii.


Gwiazdy zwierzętom - Eliza Gwiazda

Gwiazdy zwierzętom - Eliza Gwiazda

Gwiazdy zwierzętom - Anna Powierza

Gwiazdy zwierzętom - Anna Powierza

Gwiazdy Zwierzętom - Karolina Motylewska

Gwiazdy Zwierzętom - Karolina Motylewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×