Gwiazdy zabrały dzieci na premierę filmu „Jeżyk i Przyjaciele”: Monika Mrozowska, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut…

Gwiazdy z dziećmi na premierze

Gwiazdy z dziećmi na premierze

Gwiazdy sobotnie przedpołudnie spędziły ze swoimi pociechami w kinie. Razem z maluchami pojawiły się na premierze filmu "Jeżyk i Przyjaciele". Są zdjęcia. 

Gwiazdy chętnie pojawiają się na kolejnych branżowych imprezach i premierach. Ostatnio zdecydowanie nie brakuje eventów z udziałem znanych i lubianych. Niemal codziennie do sieci trafiają nowe zdjęcia, na których można ich zobaczyć brylujących przed fotoreporterami. Wiele z nich intensywne życie w show-biznesie łączy także z opieką nad dziećmi. Czasami zdarzają się imprezy, na które decydują się zabrać swoje pociechy.

Takim wydarzeniem niewątpliwie są premiery kinowe skierowane do najmłodszych użytkowników. Na wielu z nich mieliśmy już okazję zobaczyć najmłodszych, którzy towarzyszą swoim rodzicom na czerwonym dywanie i nie stronią od blasku fleszy. Wiele maluchów zdecydowanie nieźle czuje się, będąc w centrum zainteresowania i chętnie pozują do kolejnych fotek u boku znanych rodziców. Kto w sobotę rano pojawił się na premierze filmu Jeżyk i Przyjaciele?

Gwiazdy z dziećmi na premierze filmu Jeżyk i Przyjaciele

Sobotnie przedpołudnie kilka polskich gwiazd postanowiło rozpocząć od wizyty w kinie. Pojawili się oni na premierze kina familijnego. Na ekranach właśnie pojawił się film Jeżyk i Przyjaciele. Jest to niemiecko-belgijska animacja, której głównymi bohaterami są: przebojowa jeżyczka Mila i jej kompan – wiewiór Mędrek. Są to najlepsi przyjaciele zamieszkujący leśną polanę. Susza, która zagraża zwierzętom, powoduje, że muszą porzucić beztroskie dzieciństwo i wyruszyć na misję, która przywróci wodę w strumykach. Jak zakończy się ta historia? Tego mali widzowie będą mogli się dowiedzieć już 10 czerwca, gdy film oficjalnie pojawi się w kinach.

Tymczasem w warszawskim kinie Atlantic odbył się pierwszy premierowy pokaz z udziałem gwiazd. Spotkanie poprowadziła Paulina Sykut, która pojawiła się tam razem ze swoim mężem. Prywatnie jest ona mamą małej Róży. Na wydarzeniu pojawiła się także: Karolina Chapko, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem i dziećmi, a także Monika Mrozowska w towarzystwie swoich synów, którzy zapozowali z nią na ściance.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Monika Mrozowska z synami

Monika Mrozowska z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×