Gwiazdy wsparły Bieg po Nowe Życie: Piotr Żyła, Ela Romanowska, Marcin Gortat

Bieg po Nowe Życie

Bieg po Nowe Życie

Piotr Żyła, Ela Romanowska, Tomasz Karolak... Gwiazdy wsparły swoją obecnością Bieg po Nowe Życie. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Bieg po Nowe Życie to największa inicjatywa społeczna, które promuje świadome dawstwo narządów. W sobotę odbyła się 18. edycja tego wydarzenia, a 10., która miała miejsce w Wiśle. Dziennikarze, aktorzy, muzycy przebiegli tysiące kilometrów. W ten sposób wspierali i promowali polską transplantologię.

Gwiazdy wsparły Bieg po Nowe Życie 2021. Kto pojawił się w Wiśle?

Podczas sobotniego wydarzenia, w którym uczestniczyło sporo osób, nie brakowało gwiazd. Wśród nich była m.in. Olga Kalicka. Jak poinformowano na Facebooku akcji, temat transplantologii jest aktorce szczególnie bliski – jej tata chorował na białaczkę i musiał przejść przeszczep szpiku kostnego. Gwiazda zdobyła się na piękny gest i sama zarejestrowała się bazie potencjalnych dawców szpiku:

Dla Olgi Kalickiej temat transplantacji jest bardzo bliski. Tata aktorki chorował na białaczkę, musiał przejść przeszczep szpiku kostnego. Olga Kalicka postanowiła zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

W biegu nie po raz pierwszy wzięła też udział aktorka Jolanta Fraszyńska. Pojawiła się razem ze swoim ukochanym, Tomaszem Zielińskim. Życiowy partner gwiazdy żyje dzięki temu, że przeszedł transplantację wątroby. Po zabiegu już wrócił do formy. Na swoim koncie zapisał niemałe osiągnięcie – przebiegł maraton:

Świetna i lubiana aktorka Jolanta Fraszyńska jest z nami nie po raz pierwszy. Jej życiowy partner Tomasz Zieliński żyje dzięki temu, że przeszedł transplantację wątroby. Po zabiegu wrócił do zdrowia, jako pierwszy Polak z przeszczepioną wątrobą pokonał nawet maraton. Oboje wspierają rozwój polskiej transplantologi.

Nie są to jednak jedyne znane osoby, które wsparły Bieg po Nowe Życie. W Wiśle pojawili się także m.in. Tomasz KarolakRafał Zawierucha, Katarzyna Pakosińska, Irakli Basilaszwili, Jarosław Kret, Krzysztof Wach, Piotr Żyła, Adam Woronowicz, Robert Złotkowski, Marta Kuligowska, Ada Palka, Rafał Mroczek, Michał Mikołajczyk, Marcin Gortat

Zdjęcia w galerii.

Zobacz też: Gwiazdy na otwarciu Sceny Cegielnia Kościkiewicza: Urszula, Gałuszewska, Tomasz Iwan, Magda Bereda


Jarosław Kret - Bieg po Nowe Życie 2021

Jarosław Kret - Bieg po Nowe Życie 2021

Piotr Żyła - Bieg po Nowe Życie 2021

Piotr Żyła - Bieg po Nowe Życie 2021

Rafał Zawierucha - Bieg po Nowe Życie 2021

Rafał Zawierucha - Bieg po Nowe Życie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×