Szukaj

Koncert „Gwiazdy wolności” w Krakowie: Grzegorz Hyży, Kayah, Grzegorz Skawiński, Ania Karwan

Gwiazdy - koncert "Gwiazdy Wolności"

Andrzej Piaseczny, Kayah, Grzegorz Hyży... To m.in. oni w środowy wieczór pojawili się w Krakowie w ramach koncertu Gwiazdy wolności. Jak zaprezentowali się na scenie?

W 2019 roku Polska świętuje 15 rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, a także 30 rocznicę pierwszej tury wyborów do Sejmu i Senatu 4 czerwca 1989 roku. Z tej okazji 15 maja odbył się koncert, który miał upamiętnić te dwa ważne w naszej historii wydarzenia.

Mowa o widowisku Gwiazdy wolności. Utwory, które wybrzmiały ze sceny nie tylko ładnie brzmiały, ale także zawierały ważne przesłania. Wykonano ponadczasowe hity, takie jak m.in. Wolność Marka Grechuty, Dziwny jest ten świat Czesława Niemena, Tolerancja Stanisława Soyki.

Kto pojawił się tego dnia w Krakowie? Trzeba przyznać, że organizatorzy ściągnęli na jedną scenę najlepszych. Dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili Grzegorz Hyży, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Skawiński, Kayah, Ania Karwan, Sara Chmiel (żona Gromee’ego).

Jak prezentowali się na scenie? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na premierze spektaklu „Prywatna klinika”: Agnieszka Włodarczyk, Kasia Bujakiewicz, Joanna Opozda, Klaudia Halejcio

Zobacz: Margaret z chłopakiem promują płytę „Gaja Hornby”! Miłość kwitnie!

Zobacz: Cannes 2019. Premiera „Les Misérables” z udziałem gwiazd: Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio, Amber Heard


All-ONS_1063722679-Andrzej_Piaseczny_PiasekAll-ONS_1063722714-Kayah_Katarzyna_Szczot
All-ONS_1063722696-Grzegorz_Hyzy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×