Gwiazdy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na konferencji prasowej: Barbara Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Paulina Sykut

Gwiazda Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gwiazda Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Barbara Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski... Gwiazdy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wzięły udział w konferencji prasowej. Zobaczcie, jak się zaprezentowali.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to polski program rozrywkowy wzorowany na hiszpańskim formacie o tym samym tytule. Program podbił serca widzów i jest emitowany przez Polsat już od siedmiu lat. Uczestnikami są znane osoby z show-biznesu.

W każdym odcinku losują artystę, w którego będą musieli się wcielić. Co tydzień starają się jak najlepiej odwzorować gwiazdę, którą wylosowali. Stawka jest wysoka, bo na zwycięzcę odcinka czeka 10 tysięcy, które może przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Taka formuła bardzo spodobała się widzom. Nic więc dziwnego, że producenci cały czas kontynuują emisję. We wrześniu ruszyła 15. już edycja popularnego show.

Gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo na konferencji prasowej

W obecnej edycji o zwycięstwo walczą m.in. Krzysztof Cugowski junior, Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska i Klara Williams. W jury zasiedli jak zawsze Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka. Do grona oceniających dołączyli w tym sezonie Andrzej Gromala (znany jako Gromee) i Michał Wiśniewski, którzy w tych rolach zastąpili Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka.

28 października Telewizja Polsat zorganizowała spotkanie prasowe z uczestnikami  TTBZ. Konferencja odbyła się w studiu nagraniowym programu. Szczególną uwagę zwrócił na siebie Tomasz Ciachorowski, który zdecydował się na dość oryginalną stylizację. Założył luźne spodnie a do tego mieniącą się marynarkę w kolorze butelkowej zieleni, której krój przypominał kimono. Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski postawili na biel. Robert Janowski jak zawsze wybrał klasykę, czyli elegancki frak. Katarzyna Łaska i Klara Williams znakomicie prezentowały się w złotych barwach. Krzysztof Cugowski Junior, syn wieloletniego frontmana Budki Suflera zdecydowanie poczuł jesień i ubrał się na bordowo.

Do zakończenia 15. edycji zostało już niewiele odcinków. Do tej pory show wygrali między innymi Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Katarzyna Popowska. Kto dołączy do tej listy? Okaże się już niebawem. Nowe odcinki możecie oglądać w każdy piątek o godzinie 20:05.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia uczestników ze spotkania prasowego.


Barbara Kurdej-Szatan - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Barbara Kurdej-Szatan - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Adam Zdrójkowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Adam Zdrójkowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paulina Sykut-Jeżyna - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paulina Sykut-Jeżyna - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chciał chciała byś być takim loczkiem ale nie będziesz bo intelektualnie niedomagasz hahaha

 • Ona pisze:

  Pan Janowski najlepszy . Mowa o jego wykonach w programie . A co do konferencji to Pani Jeżyna na plaże w takiej kiecce . Zero klasy i elegancji .W Polsce panie gdyby mogły wyskoczyły by na wizje w stroju kąpielowym . Stylizacje zakrywające ledwo pośladki nie sa smaczne dla widza . Szkoda ze celebrytki nie widza siebie …Zero samokrytyki!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ela G. pisze:

  Bardzo imponuje mi Pan Robert. W stosunku do młodszych współzawodników wykazuje się znakomitą kondycją, również jako Artysta pokazuje pazur, każda jedna kreacja na wysokim poziomie, a kilka zszokowalo, gdyz od lat nas przyzwyczaił jedynie do wizerunku z JTM. Tymczasem okazuje się, jak widzowie mieliby wiele radosci, gdyby angażował się w projekty muzyczne, podnoszące jego popularność jako Artysty i przypomina o swoim niekwestionowanym talencie. Dziękuję Panie Robercie za radość i wzruszenia, jakie dają Pana występy. Mam nadzieję, ze zasuadzie Pan wkrótce w jury TTBZ, gdyż widzowie chcieliby spotykać się z Panem zdecydowanie częściej.

 • Gość pisze:

  Loczek, wracaj do przedszkola.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×