Szukaj

Gwiazdy świętują Dzień Babci: Agnieszka Dygant, Anna Lewandowska, Edyta Herbuś

Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant... Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020. Jakie wpisy pojawiły się w social mediach? Niektóre chwytają za serce! 
Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Dzień Babci, który przypada 21. stycznia i Dzień Dziadka, który obchodzony jest dzień później, to wyjątkowe daty w kalendarzu. Szczególnie w tych dniach honoruje się osoby, którym miłość i troskę powinniśmy okazywać każdego dnia. Wnuczkowie ochoczo odwiedzają więc babcie i dziadków, spędzając z nimi czas.

Nie brakuje prezentów, a także serdecznych życzeń, składanych m.in. za pomocą mediów społecznościowych. Tradycyjnie do swoich bliskich, na Instagramie zwróciły się gwiazdy. Pięknych słów nie brakowało.

Gwiazdy świętują Dzień Babci i Dziadka 2020. Zdjęcia w social mediach

Takie z pewnością znajdują się we wpisie, który udostępniła Małgorzata Kożuchowska. Aktorka pokazała laurkę wykonaną przez jej syna, którą podpisała:

Wszystkim Babciom w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia samych radosnych dni, zdrowia i pociechy z wnuków! Bądźcie szczęśliwe, pełne energii i spokojne! Realizujcie swoje marzenia i nich Wam siłę daje nasza miłość i wdzięczność za to, że jesteście. P.S. Laurka od Jasia.

To jednak niejedyna znana gwiazda, która świętowała ten szczególny czas w roku. Dzień Babci świętowali także m.in. Anna Lewandowska, Anna Popek, Aneta Zając, Edyta Herbuś, Joanna Brodzik, Agnieszka Dygant, Agata Rubik, Paulina Koziejowska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Dom Anny Lewandowskiej zmienił się w szpital: „Za mną 3 nocka bez snu”. Zmęczenie widać na twarzy gwiazdy


Agata Rubik - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Agata Rubik - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Agnieszka Dygant - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Agnieszka Dygant - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Aneta Zając - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Aneta Zając - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×