Gwiazdy promują spektakl „Czarno to widzę”: Patricia Kazadi, Ewa Kasprzyk, Olaf Lubaszenko, Omenaa Mensah

Gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Patricia Kazadi, Ewa Kasprzyk, Olaf Lubaszenko, Omenaa Mensah... Gwiazdy pojawiły się podczas spotkania, promującego nowy spektakl Omenaa Foundation - Czarno to widzę. Co wiadomo na ten temat? 

Omenaa Mensah, to nie tylko dziennikarka, ale także prezes Omenaa Foundation, fundacji której powstanie zainicjowała. Organizacja niesie pomoc tym najbardziej potrzebującym – dzieciom ulicy w Ghanie. To dla nich organizacja chce wybudować szkołę, a na to potrzebne są ogromne środki finansowe.

Zobacz: Ukochany Omeny Mensah spełnia jej największe marzenie! Taki partner to skarb

Omenaa Mensah – spektakl Czarno to widzę

Mensah nie działa jednak sama, a może liczyć na pomocną dłoń innych gwiazd. To właśnie do nich zwróciła się z prośbą o pomoc w organizacji spektaklu poruszającego szeroko pojętą tolerancję w naszym kraju pn. Czarno to widzę. Wyreżyseruje go Ewa Kasprzyk, a koordynatorem artystycznym projektu został Olaf Lubaszenko. Autorem sztuki  jest Marcin Szczygielski.

Wprawdzie spektakl będzie o rzeczach ważnych i poważnych, ale będzie to komedia, na której wszyscy będziemy się dobrze bawić – zapowiada Omenaa Mensah.

Zobacz: Tylko u nas! Śmietanka show-biznesu i biznesu na secret party Omeny Mensah: Agata Młynarska, Dorota Gardias, Marta Kuligowska, Katarzyna Glinka

Premiera odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Warszawie. To jednak niejedyne miasto, gdzie będzie można ją zobaczyć. Odwiedzi ona m.in. Sosnowiec, Oświęcim,Częstochowę, Płock, Poznań, Wrocław, Gdynię, Łódź, a także wybrane miasta Europy.

By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, w środę odbyła się konferencja prasowa, w której wzięły udział gwiazdy związane ze sztuką. Przed fotoreporterami pozowali m.in. Omenaa Mensah, Laura Samojłowicz, Bartosz Obuchowicz, Lesław Żurek, Damian Kulec, Piotr Stachurski, Olaf Lubaszenko, Katarzyna Glinka, Stefano Terrazzino, Patricia Kazadi, Ifi Ude. 

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Najodważniejszy dekolt wieczoru należał do Omeny Mensah! Na Balu Bizneswoman Roku 2019 lśniła jak gwiazda!


Omenaa Mensah - gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Omenaa Mensah - gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Patricia Kazadi, Omenaa Mensah - gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Patricia Kazadi, Omenaa Mensah - gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Olaf Lubaszenko, Omenaa Mensah, - gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Olaf Lubaszenko, Omenaa Mensah, - gwiazdy promują spektakl Czarno to widzę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×