Gwiazdy promują „BrzydUlę”: Małgorzata Socha, Julia Kamińska, Filip Bobek

Gwiazdy serialu BrzydUla

Gwiazdy serialu BrzydUla

Małgorzata Socha, Julia Kamińska, Filip Bobek... Gwiazdy promują nowe odcinki serialu BrzydUla. Kto pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami i na jakie stylizacje postawili aktorzy?

Fani serialu BrzydUla po ponad dziesięciu latach doczekali się kontynuacji lubianej produkcji. Ta pojawiła się na ekranach telewizorów w 2020 roku i od tego momentu co wieczór gromadzi przed telewizorami sporo osób. Ponownie mogą śledzić losy lubianych bohaterów, w tym głównej bohaterki Uli, a także jej bliskich.

W nowych odcinkach Ula jest żoną Marka Dobrzańskiego. Razem wychowują troje dzieci. Bohaterka poświęciła karierę dla życia rodzinnego. To wywołało lawinę zdarzeń w życiu, w tym m.in. kryzys w małżeństwie. Dobrzańska, myśląc, że mąż nie jest jej wierny, także dopuściła się zdrady.

Scenarzyści BrzydUli dwoją się i troją, by wymyślić ciekawe wątki, które przyciągną widzów. Wiadomo, że do obsady dołączyli nowi aktorzy. Wśród nich jest m.in. Paulina Kondrak, która wciela się w postać Bożenki. W nowych odcinkach weźmie udział w pokazie mody, w którego trakcie zaprezentuje nowy wizerunek.

Gwiazdy promują serial BrzydUla: Małgorzata Socha, Julia Kamińska

We wtorek gwiazdy serialu BrzydUla wzięły udział w spotkaniu z dziennikarzami, w którego trakcie promowały nowe odcinki. Wśród nich była m.in. Małgorzata Socha, która wciela się w postać Violetty. Na tę okazję wybrała przepiękną stylizację. Ubrała się w czarny kombinezon, który połączyła ze skórzanymi butami na delikatnym obcasie. Na ramiona zarzuciła dżinsową katanę. Rozpuściła i lekko pofalowała włosy. Zadbała też o profesjonalny makijaż.

Oprócz niej, na wydarzeniu pojawiła się również Julia Kamińska, czyli serialowa Ula Dobrzańska. Podobnie jak jej koleżanka z planu, ona także zadała szyku. Włożyła pomarańczową bluzkę, którą połączyła z dżinsami. Sięgnęła po jasne buty na obcasie. Spięła włosy, a usta podkreśliła szminką. Wyglądała świetnie.

Oprócz wymienionych pań, na spotkaniu gościli także: Paulina Kondrak, Filip Bobek, Elżbieta Romanowska, Mariusz Zaniewski, Łukasz Garlicki, Patryk Pietrzak, Aleksandar Milićević, Monika Fronczek.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja jestem załamana scenariuszem 2sezonu obejrzałam parę nowych odcinków drugiego sezonu porażka nie oglądam już to wszystko jest takie sztuczne nawet jak aktorzy wypowiadają swoje kwestie to widać na ich twarzach ta sztucznosc

 • Gość pisze:

  Jak bylam wierną fanką 1 sezonu Brzyduli. Tak 2 sezon jest strasznie niskich lotów. Porażka a szkoda.

 • Ela pisze:

  Widzowie Brzyduli potraktowani jak bezmozgowia. Fatalny scenariusz – wstyd p. Jasek!!!

 • Krycha pisze:

  Wspomnienia o Brzyduli 1 wywoływały pozytywne emocje. Brzydula2 to nerwy,zdrada(o której ciągle myślę że to sen) ciągle pod górkę,niby razem a jednak osobno, jakiś Marek2,singielka-drama za dramą. Szkoda mi aktorów bo kojarzyli mi się z super serialem,a teraz..,… Sama nie wiem jak to określić czar tego serialu odszedł i zagłuszył piękne wspomnienia.

 • GośćAnita pisze:

  W samo sedno

 • GOŚĆ R pisze:

  Serial wyczekiwany,ale według mnie rozminął się z oczekiwaniami fanów. Ich miłość była „bursztynowa” i nikt nie oczekiwał samego lukru, ale nikt też nie wyobrażał sobie, że pójdą w najcięższy kaliber jakim jest zdrada i to w wykonaniu Uli. Jest 177 odc,a oni dalej osobno. Przed nami jeszcze Marek2 i singielka czy te wątki mogą ich do siebie zbliżyć…. ???. Chcieliśmy Dobrzańskich, ale szczęśliwych,szczęśliwa rodzina to nie nuda. Takie rodziny są i warto je promować,a nie tylko zdrady,kłamstwa i intrygi. Mam jednak nadzieję, że ta bursztynowa miłość przetrwa☺️.

 • GośćEnn pisze:

  Najgorszy serial. Ta kontynuacja nie powinna w ogóle powstać, bo urąga inteligencji widzów i całkowicie zniszczyła sympatię do Brzyduli. Fiki miki dla prasy nie podbije oglądalności, najpierw trzeba zadbać o sens w fabule.

 • GośćAnn pisze:

  Tego serialu nie da się ogladac

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×