Gwiazdy promują „Seks w wielkim mieście”. Całą uwagę skupiła na sobie Sarah Jessica Parker. Przed premierą zaliczyła drobną wpadkę

Gwiazdy na premierze

Gwiazdy na premierze "Seksu w wielkim mieście"

Gwiazdy pojawiły się na gali z okazji premiery Seksu w wielki mieście. Nie obyło się bez wpadek. Sarah Jessica Parker popełniła drobne faux pas.

Seks w wielkim mieście to serial o statusie kultowego. Amerykańska produkcja opowiada o przygodach czterech przyjaciółek. Są to: Miranda Hobbes (w tej roli Cyntia Nixon), Samantha Jones (Kim Catrall), Charlotte York (Kristin Davies) i Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker). W serialu ważną rolę odgrywa też John James Preston (Chris Noth), czyli partner Carrie.

Wyprodukowano łącznie sześć serii Seksu. Do tego powstały dwa filmy pełnometrażowe. Wszystkie osiągnęły spory sukces. Nie dziwi, że producenci, po latach, zdecydowali się powrócić do projektu. Już wiele miesięcy temu zapowiedziano powstanie serialu And just like that…. Jest on kontynuacją fabuły znanej z Seksu w wielkim mieście.

Wczoraj, przy okazji premiery nowego serialu, odbyła się promująca go gala w Museum of Modern Art w Nowym Jorku, na której pojawiły się największe gwiazdy znane z tego hitu.

Gwiazdy na premierze Seksu w wielki mieście. Sarah Jessica Parker zaliczyła wpadkę

Największą furorę w Museum of Modern Art zrobiła Sarah Jessica Parker. Ubrała się w szaro-pudrową sukienkę z falbankami, z licznymi zdobieniami i narzutą. Do tego dobrała różowe szpilki. W drodze do budynku zaliczyła małą wpadkę. Na ziemię upadła jej niewielka kopertówka. Zrażona tym Jessica nie pozowała już później z tym akcesorium.

Sarah towarzyszył w spotkaniu mąż – Matthew Broderick i ich syn – 19-letni Jamesa Wilke Broderick. Panowie wyglądali jak bliźniacy. Obaj postawili na ciemne garnitury i jasne koszule.

Szyku zadały też Cyntia Nixon i Kristin Davis. Pierwsza włożyła pomarańczowy płaszcz, druga – długą, granatową suknię z falbanami. Wyglądały olśniewająco.

W galerii zamieszczamy zdjęcia trzech głównych bohaterek produkcji. To jednak nie koniec niespodzianek. W przygotowanym przez nas albumie zobaczycie też m.in. wspólne zdjęcie Sarah z rodziną, Alexę Swinton, Jordan Roth, Amy Sedaris, Andy Cohena, Saritę Choudhury, Chris Notha, Tarę Wilson i Annę Wintour.

Serial z udziałem tych gwiazd będziecie mogli oglądać w HBO GO od 9 grudnia do 3 lutego 2022 roku. Jego zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Dla fanów Seksu w wielkim mieście mamy niestety przykrą wiadomość: od początku mówiono, że w nowej produkcji zabraknie Samanthy Jones – jest to spowodowane konfliktem Kim Catrall z resztą obsady. Pewne światełko nadziei dają jednak nowe doniesienia mediów. Jeden z informatorów sugeruje pojawienie się jej w ostatnim odcinku . Ta informacja jest jednak niepotwierdzona. Oficjalnie Samantha miała zniknąć z serialu ze względu na zawirowania w życiu osobistym, konflikty z resztą bohaterek i swój wylot na Wyspy Brytyjskie.


Sarah Jessica Parker zaliczyła wpadkę

Sarah Jessica Parker zaliczyła wpadkę

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick i James Wilkie Broderick

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick i James Wilkie Broderick

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×