Magdalena Lamparska, Daria Widawska, Tomasz Karolak – gwiazdy promują serial „39 i pół tygodnia”

39 i pół tygodnia

Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska... Gwiazdy promują serial 39 i pół tygodnia. Zobacz, jak się ubrały na konferencję prasową.

Stacja TVN w sezonie dla swoich widzów przygotowała wiele ciekawych propozycji, które mogą umilić jesienne wieczory. Tak jak m.in.  serial 39 i pół tygodnia, czyli kontynuacja znanego i lubianego programu, opowiadającego losy Darka Jankowskiego i jego rodziny.

Jak dowiemy się z pierwszego odcinka, który zostanie wyemitowany już w pierwszą niedzielę września, muzyk będzie śmiertelnie chory. Pozostanie mu tylko 39,5 tygodnia życia. Co z tego wyniknie? O tym przekonać się będzie można już od 8 września.

Zobacz: Mamy zwiastun serialu „39 i pół tygodnia”. Darek Jankowski stanie twarzą w twarz ze śmiertelną chorobą! [WIDEO]

Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Na kilka dni przed emisją pierwszego odcinka nowej wersji serialu, gwiazdy postanowiły wypromować go podczas specjalnie zorganizowanej z tej okazji konferencji prasowej.  To właśnie wtedy przed obiektywami fotoreporterów pozowali m.in. Alan Andersz, Monika Krzywkowska, Magdalena Lamparska, Daria Widawska, Tomasz Karolak.

Jak się zaprezentowali? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: 39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak przegra ze śmiertelną chorobą? Mroczny zwiastun serialu wiele zdradził [WIDEO]

Kto zagra w kontynuacji serialu?

Obsada serialu od tygodni nie jest tajemnicą. Wiadomo, że w nowym sezonie zagrają znane sprzed 10 lat twarze. Na ekranie, u boku Tomasza Karolaka, pojawią się m.in. Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Dorota Deląg, Krzysztof Stelmaszyk, Antek Królikowski.

W Amandę, zbuntowaną córkę głównego bohatera, o której istnieniu dowiedział się w drugim sezonie serialu, wcieli się Marina Łuczenko-Szczęsna. Obok nich, zadebiutują nowe twarze – w tym m.in. Bartek Kasprzykowski, Piotr Rogucki oraz Michał Koterski.

Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Zobacz: 39 i pół. Aktorzy na planie serialu. Stęskniłeś się za nimi? [ZDJĘCIA]


Tomasz Karolak - Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Tomasz Karolak - Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Daria Widawska - Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Daria Widawska - Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Magdalena Lamparska - Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Magdalena Lamparska - Gwiazdy promują 39 i pół tygodnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×