Gwiazdy promują nową edycję „You Can Dance” w TVP: Kasia Cichopek, Ida Nowakowska, Edyta Herbuś

Gwiazdy You can dance

Gwiazdy You can dance

Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2: Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Ida Nowakowska. Zdjęcia gwiazd.

You Can Dance to taneczne show, które swego czasu rozgrzewało  widzów stacji TVN. Program cieszył się sporą oglądalnością i otworzył drogę do kariery wielu zdolnym osobom. Wśród nich była między innymi Ida Nowakowska. Sama najpierw pojawiła się na castingach, a później zasiadła za jurorskim stołem. W 2016 roku TVN zdecydował się zakończyć emisję, ale w zeszłym roku show wróciło w zupełnie nowym wydaniu.

Poprzedniej jesieni program pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. O zwycięstwo walczyli najmłodsi. Swoje umiejętności przed widzami i jury pokazywały dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Teraz show wraca w drugiej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które pojawiły się na planie.

Gwiazdy programu You Can Dance – Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek bierze udział w zupełnie nowym dla siebie projekcie – zasiliła w tym sezonie jury You Can Dance. Wraz z nią do show trafiła Ida Nowakowska. Panie zastąpiły tym samym Klaudię Antos Miszę Kostrzewskiego. Niestety ich relacje w show pozostawiają wiele do życzenia. Reżyser programu, Mikołaj Dobrowolski, opowiedział Faktowi, że już doszło między nimi do małego konfliktu.

Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników. Wychodzą z nich ogromne emocje i bardzo dobrze, bo dzięki temu program nie jest nudny jak flaki z olejem – komentował.

Zapowiada się naprawdę ciekawe show, a gwiazdy nowej edycji na konferencji pozowały fotoreporterom. Do obiektywu uśmiechali się: Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Ida Nowakowska

Zajrzyjcie do naszej galerii, jakie stylizacje wybrali jurorzy i prowadząca.


Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Edyta Herbuś - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Edyta Herbuś - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie znoszę Herbuś strasznie sztuczna Cichopek też tylko Idą jest sobą i wspaniałą utalentowana tancerka

 • Gość 123 pisze:

  No cóż program jak program. Wszędzie już będzie Idę Nowakowska – przykro mi ,ale to straszne, ta Pani mnie irytuje . Nie lubię jej w pytaniu na śniadanie – nie rozumiem co ona mówi i ten jej sposób bycia – nie do zniesienia, muszę wyłączać telewizor, kiedy jest prowadzącą.

 • Gość Olivier pisze:

  Można rzec szczerze -?Nie podobają mi sie

 • Gosc Gustaw pisze:

  A kogo obchodzi żenada ?

  • Łukasz pisze:

   Jak widać ciebie obchodzi skoro skomentowałeś. Ja oglądałem pierwszy sezon i drugi też zamierza ale nie dla nich ale dla utalentowanych dzieciaków.

 • Gość Cudowna pisze:

  Czy Cichopkowie mają u kogoś takie chody że przeciętna Katarzyna nawet jako nastolatka jeszcze została zatrudniona w TVP i robi to nadal ?

 • sliczna__ffejssuwa pisze:

  A która jest ładna ? Ja mam dość tych jaj które sobie urządza redaktorek żeby miec ubaw.A media też mają niezła bekę widzę

 • Gość pisze:

  Chińczyk najlepszy z nich

 • Obiektywnie pisze:

  Naprawdę??
  Mogę mieć inne zdanie.
  Po prostu nie zachwyciła mnie żadna

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×