Gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską: Anna Kalczyńska, Joanna Racewicz, Edyta Herbuś

Gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Anna Kalczyńska, Joanna Racewicz, Edyta Herbuś... Gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską. Zobaczcie, kto wziął udział w wydarzeniu.

Natalia Jaroszewska od wielu lat jest związana z modą. Pierwsze kroki w tym kierunku stawiała na studiach. Jest absolwentką Wydziału Projektowania Ubioru na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Od 2000 roku tworzy pod marką Jaroszewska. Na swoim koncie ma sporo osiągnięć. W ciągu minionych lat została laureatką ogólnopolskiego konkursu na projekt sukni ślubnej dla francuskiej firmy Cymbeline. Dwa lata później zaprojektowała kolekcję bielizny, która wygrała konkurs na Targach Odzieżowych CPD Igedo w Düsseldorfie oraz otrzymała Grand Prix Warszawskich Targów Bielizny i Pończosznictwa.

Projekty Natalii Jaroszewskiej były prezentowane podczas pokazów mody w Londynie, Atenach, Paryżu, Wiedniu, Hawanie, a także w Polsce. Chętnie sięgają po nie gwiazdy. Wśród nich warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Joanna Brodzik, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Dygant, Karolina Gruszka oraz Katarzyna Bujakiewicz.

Gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską. Kto się pojawił?

Natalia Jaroszewska od lat mieszka na słonecznym Cyprze. Tegoroczne lato postanowiła spędzić w Warszawie. Zabrała ze sobą nie tylko słońce i moc pozytywnej energii, ale także najnowszą kolekcję strojów, które zaprezentowała w Elektrowni Powiśle. Jak podkreśliła projektantka, nie było to wcale takie łatwe. Kilka razy zmieniała termin wyjazdu:

Od początku roku pięć razy miałam pięć razy przebukowywany bilet do Polski. Jak w końcu udało mi się wylądować w Warszawie, postanowiłam: teraz albo nigdy! Życie jest zbyt krótkie i jak się okazuje wszystkie długoterminowe plany biorą w łeb. Tak powstał spontaniczny pomysł spotkania w kobiecym, bliskim mi gronie, który rozrósł się medialnie, bo mam cudowne przyjaciółki, które stwierdziły, że muszę się pokazać w Warszawie ze swoją nową letnią kolekcją. Kolekcja składa się z linii basic, którą nazwałam Myth, ponieważ jest inspirowana klimatem Grecji, która jest moją drugą ojczyzną. Druga linia to printy. Ona jest limitowana, unikatowa, pojawia się i znika natychmiast. Nazwałam ją Summer of love – komentowała projektanka.

W wydarzeniu wzięło udział sporo znanych osób, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Edyta Herbuś, Anna Kalczyńska, Ewa Gawryluk, Joanna Racewicz, Marta Gąska, Eliza Gwiazda.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Edyta Herbuś - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Edyta Herbuś - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Edyta Herbuś - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Edyta Herbuś - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Anna Kalczyńska - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Anna Kalczyńska - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×