Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Gwiazdy podczas 24. Finału WOŚP: Margaret, Anna Mucha, Tomasz Karolak, Agnieszka Kaczorowska, Halina Mlynkova…Gwiazdy wspierają WOŚP

Trwa 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka prowadzona przez Jurka Owsiaka i ponad 100 000 armię wolontariuszy potrwa do północy. W tym roku Orkiestra zbiera na sprzęt potrzebny oddziałom geriatrii i pediatrii. Gwiazdy bardzo chętnie włączyły się do tegorocznej edycji akcji. Wiele z nich przekazała na licytację wyjątkowe przedmioty.

Zobacz: Gwiazdy wystawiły na WOŚP swoje rzeczy. Żeby kupić najdroższą potrzebujesz 31000 złotych

W studiu Telewizji Polskiej trwa wielkie podliczanie, ile już udało się zebrać. Czy szykuje się kolejny rekord? O tym dowiemy się za kilka dni. Na razie Jurek Owsiak wraz z gwiazdami apeluje o dołożenie swojej cegiełki do przeprowadzanej zbiórki pieniędzy. W TVP pojawili się między innymi: Margaret, Monika Zamachowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Kaczorowska, Paprocki&Brzozowski, Halina Mlynkova i wielu wielu innych.

Wiele gwiazd dodało też na swoich kontach społecznościowych zdjęcia z charakterystycznymi czerwonymi serduszkami. Zbiórkę Owsiaka poparli: Anna Mucha, Zosia Ślotała, Grzegorz Krychowiak i inni.

Dziś wszyscy gramy do jednej bramki! Zobaczcie w galerii, które gwiazdy wspierają WOŚP.

Jurek Owsiak - Wielkie Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

Jurek Owsiak – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Komentarzy: 1


Gość00 | 10 stycznia 2016, 14:27

Karolak??? Nie dam złotòwki.


Dodaj komentarz
×