Gwiazdy na wręczeniu nagrody „Serce dla zwierząt”: Małgorzata Kożuchowska, Viki Gabor, Iwona Węgrowska, Małgorzata Tomaszewska

Gwiazdy na wręczeniu nagród

Gwiazdy na wręczeniu nagród

Małgorzata Kożuchowska, Viki Gabor, Anna Korcz... Gwiazdy na wręczeniu nagrody Serce dla zwierząt. Zdjęcia.

Sezon imprez rozpoczęty! W poniedziałek 6 czerwca odbyła się wyjątkowa uroczystość – wręczenia nagrody Serce dla zwierząt. Powszechnie wiadomo, że w polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które kochają czworonogi, więc na imprezie pojawiło się sporo znanych i lubianych osób. Kto przybył?

Gwiazdy na wręczeniu nagrody Serce dla zwierząt. Kto się pojawił?

Znany psychiatra Sigmund Freud powiedział, że tak bardzo kochamy zwierzęta, ponieważ ich miłość jest bezwarunkowa. Czworonogi niewątpliwie stanowią najlepszych terapeutów dla wielu osób. Ich szlachetność i dobroć nie znają granic. Nic dziwnego, że wśród polskich gwiazd jest tak wielu ich miłośników. To oni głośno mówią o ich prawach i dbają, żeby głośno było o tym, żeby dbać o bezpieczeństwo i dobre warunki wszystkich istot żywych.

W Polsce istnieje wiele aktów prawnych mających na celu ochronę zwierząt zarówno dzikich, gospodarskich, jak i towarzyszących. W porównaniu z innymi państwami polskie przepisy są raczej restrykcyjne, a przewidziane kary surowe. Jednak do tej pory sądy nie orzekały kar z górnej granicy. Przeważnie przestępcy otrzymują karę pozbawienia wolności w zawieszeniu, co nie zniechęca ich od dalszego negatywnego postępowania ani nie resocjalizuje. Trzeba głośno mówić o tym, że zwierzętom należy się godne życie.

Serce dla Zwierząt to plebiscyt organizowany od 2003 roku przez portal Psy.pl. Jego celem jest wyróżnienie osób szczególnie zaangażowanych w poprawę losu i prawa zwierząt. Na tegorocznym rozdaniu nagród zaroiło się od znanych osób.

Na gali fotoreporterom pozowali: Małgorzata Kożuchowska, Viki Gabor, Anna Korcz, Ilona Felicjańska, Iwona Węgrowska, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Kasia Moś, Anna Głogowska, Krystyna Sokołowska, Jan Pietrzak, Eliza Gwiazda, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Jarosław Milner.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Iwona Węgrowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Iwona Węgrowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×