Gwiazdy na wielkim finale „Szansy na sukces”: Alicja Majewska, Joanna Moro, Ania Rusowicz, Halina Mlynkova

Wielki finał Szansy na Sukces

Wielki finał Szansy na Sukces

Gwiazdy na wielkim finale Szansy na sukces: Alicja Majewska, Joanna Moro, Ania Rusowicz, Olga Bończyk... Kto wygrał program? Zdjęcia.

W sobotę 18 grudnia odbył się finał programu Szansa na sukces, w którym kwartet i jedenastu uczestników powalczyło o bilet do Opola i udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2022.

W muzycznym show zmierzyli się: Izabela Pawletko, Julia Sekulska, Joanna Mądry, Weronika Lalik wraz z zespołem Partita, Franciszek Barnowski, Ola Konopka, Nikola Warda, Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski, Anna Piotrowska, kwartet LeonVoci czyli Igor, Andrij, Nazar i Roman i Aleksandra Hinc, która wykonała Brother Louie Modern Talking. Kibicował jej Thomas Anders, wokalista Modern Talking, który co prawda nie mógł pojawić się podczas finału, ale przesłał nagranie z kilkoma słowami wsparcia.

Pozdrawiam wszystkich telewidzów. Ola wygrała eliminacje piosenką Modern Talking, dlatego mam wielką nadzieję, że wygra też finał. Trzymam za nią kciuki – powiedział.

Do finałowej trójki zakwalifikowali się: Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski oraz Franciszek Barnowski. Na tym etapie piosenki dla finalistów losował Marek Sierocki. Wiktoria wylosowała piosenkę Droga pani z telewizji zespołu Lombard. Michał zaśpiewał utwór To tylko złudzenie. To nie miłość Justyny Steczkowskiej, a Franciszek piosenkę Wojciecha Młynarskiego Nie ma jak u mamy.

Potem nadszedł czas na ostatni etap głosowania i Marek Sierocki ogłosił zwycięzcę. Wielki finał Szansy na sukces wygrał Franciszek Barnowski. Nagrodą główną w programie jest występ w koncercie Debiuty podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Gwiazdy na wielkim finale Szansy na sukces

W studiu nie zabrakło również gwiazd, uczestników wspierali: Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Olga Bończyk, Ania Rusowicz, Joanna Moro, Marian Lichtman, Wojciech Gąssowski, Kazimierz Mazur, Katarzyna Gaertner, Grzegorz Stróżniak, Marta Cugier, zespół Partita, Jan Młynarski, Alicja Majewska oraz Robert Rozmus.

Koncert poprowadził Marek Sierocki.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ania Rusowicz - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022

Ania Rusowicz - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022

Wojciech Gąsowski - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022

Wojciech Gąsowski - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022

Joanna Moro - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022

Joanna Moro - wielki finał Szansy na Sukces Opole 2022

Komentarze

 • GośćEla pisze:

  Oglądam od lat SZANSE , tylko raz wygrała najlepsza moim zdaniem, to Justyna Steczkowska .Poza tym zawsze wygrywają ci nienajlepsi / moim zdaniem/.Dlaczego? Oto jest pytanie

 • Antonina 58 pisze:

  Franciszka nie brałam pod uwagę. Wiktoria zrobiła ba mnie ogromne wrażenie, hak również kwartet ,wspaniałe głosy…

 • GośćInka pisze:

  Dla mnie właśnie Franciszek był najlepszy. Mocno trzymałam kciuki za niego i ogromnie się cieszę że wygrał 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼🌹

 • bryza pisze:

  Wykonanie piosenki nijakie. Nie da się tego słuchać.

 • Ida pisze:

  Jestem również zaskoczona wyborem. Poziom tej edycji był niebywałe wysoki i miałam dylemat z wytypowaniem zwycięzcy, ale kucharza z Zamościa nawet nie brałam pod uwagę

 • Gość Maria pisze:

  Tak, stawiałam na Franka lub Wiktoria.
  Nie podoba mi się głos Michała
  To głos na jedną piosenkę
  Emocje ,tak śpiewa Franek.

  • Dana pisze:

   Michał jest unikatem, nietuzinkowym człowiekiem i artystą, wyjątkiem nad wyjątki, jest cały muzyką, ale nie każdy musi go lubić. P S Obejrzyj jego blinda do the Voice of Poland, odzew jury a Jego wykonanimówi samo za siebie.

 • Ola pisze:

  Tyle pięknych głosów…a wygrywa chłopaczek,który nie zaprzeczam- śpiewa ładnie,ale szału nie ma,inni zdecydowanie lepsi,kariery to on na bank nie zrobi że

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×