Gwiazdy na wernisażu: Bartek Jędrzejak, Marek Kaliszuk, Patryk Pniewski, Artur Chamski…

Fundacja Herosi wernisaż

Fundacja Herosi wernisaż

Wernisaż Fundacji Herosi

Gwiazdy uwielbiają pomagać. Często poświęcają swój wolny czas, aby wziąć udział w akcjach charytatywnych. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak w kuchni radzą sobie dziennikarze.

Zobacz: Gwiazdy na Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy: Elżbieta Romanowska, Katarzyna Zdanowicz, Marta Kuligowska, Mateusz Hładki… 

Tym razem gwiazdy wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej z podopiecznymi Fundacji Herosi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Organizacja od lat pomaga dzieciom chorym na różnego rodzaju nowotwory. W pomoc od lat angażują się siatkarze reprezentacji Polski. Kalendarze z Andrzejem Wroną, Piotrem Nowakowskim, Karolem Kłosem czy Krzysztofem Ignaczakiem stały się już kultowe. W obecny projekt zaangażowały się także gwiazdy znane między innymi z telewizji: Bartek Jędrzejak, Artur Chamski, Marek Kaliszuk czy Maria Niklińska. Dziś odbył się wernisaż z ich zdjęciami. Znani i lubiani pozowali wraz z podopiecznymi fundacji.

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego wernisażu.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×