Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2016: Agnieszka Włodarczyk, Anna Wendzikowska, Katarzyna Cichopek, Krystian Wieczorek…

Warsaw Fashion Street 2016

Warsaw Fashion Street 2016

Warsaw Fashion Street 2016. Zdjęcia gwiazd

Gwiazdy uwielbiają wyglądać modnie. Nic więc dziwnego, że tak tłumnie pojawiają się na różnego rodzaju wydarzeniach, jak chociażby pokazy mody.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha, Anna Mucha… 

Tymczasem w Warszawie odbywa się Warsaw Fashion Street 2016. Mieszkańcy stolicy mogą więc podziwiać gwiazdy na specjalnym wybiegu. Wydarzeniu towarzyszy szereg imprez.

To wydarzenie już od jedenastu lat sprawia, że polska moda z atelier projektantów wychodzi na ulicę. Mieszkańcy Warszawy oraz turyści będą mogli przez cały weekend podziwiać modę. W tym roku pokazom towarzyszyć będą koncerty grane na żywo oraz konkurs muzyczny IMS. Na ulicy Nowy Świat powstanie aleja projektantów i marek, która zaprasza na autorskie zakupy. Podczas wydarzenia zobaczymy pokazy charytatywne z udziałem gwiazd i kina estrady. Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście w tych dniach będą najmodniejszymi ulicami w Europie – czytamy na stronie organizatora

Warsaw Fashion Street 2016 przyciągnął wiele gwiazd. Na wybiegu mogliśmy oglądać między innymi: Annę Wendzikowską, Małgorzatę Kosik, Szymona Majewskiego, Łukasza Zagrobelnego czy Krystiana Wieczorka.

W naszej galerii zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz: Pokazy mody, koncerty i ponad 40 gwiazd na tegorocznej edycji imprezy Warsaw Fashion Street


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×