Gwiazdy na Viva! Photo Awards 2022: Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Katarzyna Zielińska, Maria Dębska

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2022

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2022

Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Katarzyna Zielińska, Maria Dębska... Gwiazdy na Viva! Photo Awards 2022. Zdjęcia.

W poniedziałek 28 listopada miała miejsce wyjątkowa impreza – Viva! Photo Awards 2022. Na czternastej odsłonie wydarzenia, podczas którego grono ekspertów nagradza za wyjątkowe prace fotograficzne, nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na Viva! Photo Awards 2022. Kto się pojawił?

Viva! Photos Awards to prestiżowy konkurs fotograficzny, który wyróżnia najlepszych artystów fotografików w pięciu kategoriach – portret, reportaż, beauty, natura i fashion. W poniedziałek odbyło się wręczenie nagród.

Na ceremonii wręczenia nagród pojawiło się sporo gwiazd. Fotoreporterom pozowali: Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Katarzyna Zielińska, Maria Dębska, Urszula Dudziak, Robert Janowski, Monika Janowska, Jacek Kawalec, Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz, Teresa Rosati, Mariola Bojarska-Ferenc, Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, Grażyna Szapołowska, Marcin Kydryński.

Rzuciliśmy okiem na stylizacje przybyłych. Uwagę przyciągała na pewno Kazadi w dopasowanej czerwonej kreacji, ale także Urbańska czarowała, odsłaniając płaski brzuch. Zielińska postawiła na stalowy garnitur i satynową bluzkę. Zauważyliśmy także, że Dudziak mocno skróciła włosy, ale jak zawsze tryskała energią. Z kolei Dębska prezentowała idealne kształty w odsłaniającej ramiona fioletowej sukience.

Jak wyglądały pozostałe gwiazdy? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Laureaci Viva! Photo Awards 2022

Kategorię portret wygrał Piotr “Piad” Podsiadły swoją pracą “Ingenio”, za reportaż został wyróżniony Grzesiek Maciąg za “Joracjty”, w kategorii beauty wygrała Maja Sobolewska z pracą “The Mask”, grand prix kategorii natura zdobył Jeremiasz Gądek za sprawą “Morawskiej szarfy”, a nagroda w kategorii fashion powędrowała do Bogusławy Górny-Kalus za pracę “Etno”.

Zdjęcia gwiazd w galerii.


Natasza Urbańska -Viva! Photo Awards

Natasza Urbańska -Viva! Photo Awards

Patricia Kazadi -Viva! Photo Awards

Patricia Kazadi -Viva! Photo Awards

Katarzyna Zielińska -Viva! Photo Awards

Katarzyna Zielińska -Viva! Photo Awards

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×