Plejada gwiazd na zawodach konnych w Gałkowie: Agnieszka Woźniak – Starak, Lara Gessler, Ilona Ostrowska…

Gałkowo Masters 2021

Gałkowo Masters 2021

W minioną sobotę w stadninie koni w Gałkowiej, której gospodynią jest Karolina Ferenstein-Kraśko odbyły się już po raz kolejny zawody Gałkowo Perlage Masters. Na Mazury zjechało się mnóstwo gwiazd. Zobaczcie zdjęcia. 

Karolina Ferenstein-Kraśko i jej mąż Piotr Kraśko, od wielu lat tworzą bardzo zgrany duet. Para poznała się w stadninie koni w Gałkowie, gdzie dziennikarz udał się na prywatne lekcje jeździectwa. W 2008 roku zakochani stanęli przed ołtarzem i obecnie stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Małżonkowie doczekali się trojga dzieci. Ich najstarszy syn Konstanty przyszedł na świat w 2007 roku. Dwa lata później doczekał się młodszego brata Aleksandra, a w 2016 do rodziny dołączyła mała Lara. Żona dziennikarza od wielu lat łączy swoją pracę i pasję do jeździectwa z macierzyństwem.

Dzieci pary od najmłodszych lat trenują jeździectwo, a stadnina koni w Gałkowie stała się miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez największe gwiazdy show-biznesu. Również minionej soboty gwiazdy tłumnie zjechały się do stadniny.

Gwiazdy w stadninie koni w Gałkowie

Polskie gwiazdy już od lat chętnie zjeżdżają się do stadniny koni, której gospodarzami są Karolina Ferenstein- Kraśko i jej mąż. Turniej Gałkowo Masters, który odbywa się w samym sercu Mazur, stał się ważnym punktem na mapie imprez odwiedzanych przez gwiazdy. Teraz w czasie pandemii i po długiej kwarantannie takie imprezy wzbudzają szczególne zainteresowanie.

W czerwcowy weekend gwiazdy również nie zawiodły. W Gałkowie pojawili się nie tylko gospodarze, ale także Agnieszka Woźniak – Starak, która jest wielką pasjonatką jazdy konnej. Na zdjęciach, którymi pochwaliła się gospodyni imprezy, możemy też zobaczyć Łukasza Jemioła, Annę Kalczyńską, Larę Gessler z Piotrem Szelągiem i córeczką Neną, Ilonę Ostrowska oraz Natalię Klimas.

Wszystkie obecne na imprezie gwiazdy bardzo chętnie chwaliły się również zdjęciami i relacją z imprezy na swoich profilach społecznościowych. Widać było, że panowała tam wspaniała atmosfera.

Zawody w skokach przez przeszkody odbywają się w Gałkowie już od kilkunastu lat i zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Większa część gwiazd pamiętała także o słynnych już kapeluszach, które są znakiem rozpoznawczym tej imprezy – tak jak Woźniak-Starak, która postawiła na słomkowe nakrycie głowy z obszernym rondem.

Zdjęcia w galerii.


Karolina Ferenstein-Kraśko, Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Perlage Masters 2021, fot. Piotr Ratuszyński

Karolina Ferenstein-Kraśko, Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Perlage Masters 2021, fot. Piotr Ratuszyński

Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2021, fot. Piotr Ratuszyński

Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2021, fot. Piotr Ratuszyński

Karolina Ferenstein-Kraśko i Anna Kalczyńska - Gałkowo Perlage Masters 2021,

Karolina Ferenstein-Kraśko i Anna Kalczyńska - Gałkowo Perlage Masters 2021,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×