Gwiazdy na spotkaniu prasowym serialu „Behawiorysta”: Robert Więckiewicz, Remigiusz Mróz, Katarzyna Dąbrowska…

Gwiazdy Behawiorysta

Gwiazdy Behawiorysta

Gwiazdy pojawiły się na spotkaniu prasowym serialu Behawiorysta: Katarzyna Dąbrowska, Robert Więckiewicz, Rafał Zawierucha.... Kto jeszcze? Zobaczcie zdjęcia. 

Remigiusz Mróz to jeden z najbardziej znanych polskich powieściopisarzy. Na swoim koncie ma już wiele hitów wydawniczych. Za książkę Kasacja otrzymał w 2016 roku Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru. Jest autorem kilku serii powieści kryminalnych, które z miejsca stały się bestsellerami. Jego książki łączy bardzo wartka akcja, wątek kryminalny i to, że porusza w nich najważniejsze i najbardziej aktualne problemy społeczne.

W 2016 roku do księgarni trafiła jego książka Behawiorysta. Opowiada ona o tragicznych wydarzeń w jednym z przedszkoli. W placówce pojawia się zamachowiec, który jako zakładników bierze dzieci oraz wychowawców. Mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań i grozi, że zabije dzieci, a motywy jego poczynań nie są znane. W sieci pojawia się transmisja z miejsca zdarzenia, a policja jest bezsilna. Po wyczerpaniu wszystkich możliwości funkcjonariusze proszą o pomoc wydalonego ze służby prokuratora, Gerarda Edlinga. W tym momencie akcja zmienia bieg wydarzeń.

Gwiazdy na spotkaniu prasowym serialu Behawiorysta

Już kilka powieści Mroza została zekranizowanych. Teraz doczekał się tego także Behawiorysta. W obsadzie serialu zobaczymy między innymi Roberta Więckiewicza, który wcieli się w ekscentrycznego prokuratora Gerarad Edlinga. Jego serialową żonę zagra Katarzyna Dąbrowska. W seryjnego mordercę, czyli Horsta Zeigera wcieli się Krystian Pesta.

W serialu oprócz nich pojawi się także: Magdalena Czerwińska, Anna Próchniak, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska. Zważywszy na to jak wielki sukces odniósł serial Chyłka opowiadający losy prawniczki Joanny, który również powstał na podstawie serii powieści Remigiusza Mroza, można się spodziewać kolejnego sukcesu.

4 stycznia na platformie Player pojawił się pierwszy docinek trzymającej w napięciu produkcji. Tymczasem gwiazdy i twórcy pojawili się na spotkaniu prasowym serialu. Zdjęcia zobaczcie w naszej galerii.


Robert Więckiewicz

Robert Więckiewicz

Anna Próchniak

Anna Próchniak

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska

Komentarze

 • Selsa pisze:

  polskie produkcje są coraz lepsze, szczególnie te kryminalne, obejrzałam wszystkie dostępne odcinki Behawiorysty, fabuła jest wciągająca

 • Gość pisze:

  Więckoewicz jak Bill Pullman super!!!!

 • Gość pisze:

  Serial na medal. Panie Robercik uwielbiam Pana :-). Świetnie Pan wyglada. Dzięki za kolejna świetna kreację.

 • Gość pisze:

  Taki live ładnym we wszystkim ładnie a gdzie janicek i marylka beng beng bunga bunga moźna moźna kara za zjeb..ny wurst bo zawsze brakowało 2€ reszty * 100lkw = 200€/24h napiwku tak się bawi deutsche barmanka i to tyle

  • Gość pisze:

   Dno intelektualno, mentalne, przykład umysłowego bankruta zabierającego głos, kiedy powinien schować się pod stół, bo zaprzecza że homo sapiens ma ukształtowany mózg😭😳

 • Mal58 pisze:

  W serialu inaczej niż w książce….Książka lepsza.

 • Gość pisze:

  ta Dąbrowska lustra nie ma? Co za koszmarek jakis szlafrok i buciory ciotki Maryny

 • Gość pisze:

  panie nie błysnęły ubraniami , nie ma na kim oka zawiesić..

 • Gość pisze:

  Świetny. Książka nie dała rady zmienić świadomości myśli i uczuć ludzi bo nie ma takiej siły przebicia. Zobaczymy czy serial da radę. Szczerze? Wątpię. Większość ludzi ma gdzieś jednostkę, liczą się igrzyska. Widać to w realu i wiralu.

 • Gość pisze:

  A ta w tym rózowym szlafroku to kto?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×