Gwiazdy na torze Speed Games: Dorota Gardias, Joanna Jędrzejczyk, Wersow, Sylwia Madeńska…

Gwiazdy na Speed Games

Gwiazdy na Speed Games

Gwiazdy po raz kolejny tłumnie stawiły się na imprezie z cyklu Speed Game organizowanej między innymi przez Jakuba Przygońskiego. Nie zabrakło gwiazd sportu i telewizji. Zdjęcia i relacja z imprezy. 

Gwiazdy uwielbiają imprezy plenerowe, a jeżeli dodatkowo połączone są z zabawą, luksusowymi samochodami i zdrową rywalizacją, to możemy spodziewać się prawdziwych tłumów. Dzisiaj po raz kolejny odbyła się impreza z serii Speed Games, której organizatorem jest Kuba Przygoński, gdzie gościło sporo osób, które uwielbiają wyścigi sportowych samochodów. Wśród nich nie zabrakło oczywiście znanych nazwisk. Poprzednie takie wydarzenie miało miejsce zaledwie w maju i już wtedy cieszyło się popularnością znanych i lubianych. Kto tym razem pojawił się na torze i za kierownicą?

W imprezie wzięli udział znani celebryci, którzy pod czujnym okiem profesjonalistów ćwiczyli swoje umiejętności na drodze. Nie zabrakło szybkiej zmiany opon, poślizgów, ostrych zakrętów, hamowania, czy symulacji pokazujących, jak zachować w trudnych warunkach na drodze. Te mogą zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych kierowców. Jak poradziły sobie gwiazdy?

Gwiazdy na Speed Games 2022. Relacja i zdjęcia

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na torze wyścigowym. Jedne przyglądały się rywalizacji, inne same wskoczyły za kółko, by sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach. Nie zabrakło oczywiście ducha zdrowej rywalizacji. Jest to już kolejna edycja tej imprezy i cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Szybko okazało się, że nie tylko panowie uwielbiają szybkie samochody. Na sportowym wydarzeniu nie zabrakło pięknych kobiet z show-biznesu. One również zdecydowały się wziąć za kierownicę i podszlifować swoje umiejętności.

Wśród gwiazd, które jak widać po zamieszczonych zdjęciach, doskonale się bawiły, nie zabrakło: Joanny Jędrzejczyk, Wersow, Jakoba Kosela, Doroty Gardias, Sylwii Madeńskiej, Kacpra Błońskiego, Jakuba Przygońskiego, Kamila Szymczaka, DeeJayPallaside, Mrs Lillyy.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Dorota Gardias, Sylwia Madeńska - Speed Games 2022

Dorota Gardias, Sylwia Madeńska - Speed Games 2022

Dorota Gardias, Jakub Przygoński - Speed Games 2022

Dorota Gardias, Jakub Przygoński - Speed Games 2022

Dorota Gardias - Speed Games 2022

Dorota Gardias - Speed Games 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×