Gwiazdy rywalizują na torze samochodowym: Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska, Karolina Gilon…

Speed Games 2022

Speed Games 2022

Speed Games 2022 odbyło się z udziałem sporej liczby gwiazd. W sieci pojawiła się relacja i zdjęcia ze sportowej imprezy z udziałem gwiazd. Kto pojawił się na wydarzeniu? Zdjęcia. 

Gwiazdy wręcz uwielbiają imprezy plenerowe, a jeżeli te są połączone ze zdrową rywalizacją, to nic dziwnego, że przyciągają tłumy. Jeszcze niedawno ze względu na pandemię imprezy z dużym rozmachem nie były organizowane. Teraz gdy zdjęto wszelkie obostrzenia nie ma dnia, aby znani i lubiani nie pojawiali się w blasku fleszy. Nie zabrakło chętnych celebrytów, którzy przybyli na Speed Games 2022.

Gwiazdy na Speed Games 2022. Zdjęcia

Gwiazdy bardzo tłumnie pojawiły się na Speed Games 2022. To event zorganizowany dla tych, którzy nie tylko uwielbiają motoryzację i szybkie samochody, ale też rywalizację. Nie dziwi więc, że na torze nie zabrakło celebrytów chętnych do wzięcia udziału w wyścigach na torze. Okazuje się, że nie tylko panowie kochają wyścigi czterech kółek, ale także piękne kobiety postanowiły sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą.

Na imprezie plenerowej pojawili się między innymi: Karolina Gilon, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, Magdalena Pieczonka, Natalia Janoszek, Nikodem Rozbicki Wiktoria Gąsiewska, Medusa, Jakub Przygoński, Fit Lovers czy Magdalena Modra. Niektórzy od razu wskoczyli w kombinezony i chcieli sprawdzić się na torze. Inni natomiast przyglądali się rywalizacji przyjaciół z show-biznesu. Trzeba przyznać, że wszystkie panie prezentowały się znakomicie i chętnie wskoczyły w uniformy, które okazały się podkreślić ich sylwetki.

Fotoreporterzy uwiecznili wydarzenie w kadrach i sporą ilość zdjęć zrobili Agnieszce Kaczorowskiej, która znakomicie odnalazła się w otoczeniu sportowych samochodów. Chętnie też pozowała u boku swojego męża, Macieja Peli. Podobne zainteresowanie wzbudziła też Wiktoria Gąsiewska. Natalia Janoszek postanowiła jeszcze bardziej zwrócić na siebie uwagę i pokazała umięśniony brzuch.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Magda Modra

Magda Modra

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jak mawia kłasyk to gdzie te gwiazdy ha ha najlepsze na świec4e pierogi i kiełbasa polska a najdroźsze lody czereśniowe gałka 1 milion króluje mały ksiąźe tylko źyrafa dalej czeka na cuda ale jak mówi pan pudzian nie schodze pónizej mln 0 ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Panowie może i na wyścigi, ale paniom to się pomyliło…

 • Gość 2 pisze:

  Do Gość – nie znam Kaczorowskiej ale mogę tylko powiedzieć, że to ładna dziewczyna z mega figura po dwóch ciazach….nie rozumiem jak można naśmiewać się z jej wzrostu ciekawe jak Ty wyglądasz. Jak znam życie zawsze krytykują tylko brzydkie, grube oraz zakompleksione dziewuchy, które na ulicy niczym nie wyróżniają się i nikt na nie zwraca uwagi…tylko przed kompem wyostrza im się cienta riposta.. pokaż swoją twarz i figurę……… żenada

 • Gość pisze:

  Kaczorowska i te jej 1.50,nawet spodnie po podwijane bo długie, hehe

  • Gość pisze:

   Wiesz, nie znam Kaczorowskiej ale mogę tylko powiedzieć, że to ładna dziewczyna z mega figurą a zwłaszcza po dwóch porodach. Ciekawe jak Ty wyglądasz? Z reguły krytykują brzydkie, grube oraz zakompleksione dziewuchy które na ulicy niczym nie wyróżniają się a dopiero przed komputerem wyostrza im się cienta riposta…. Żenada pokaż swoją twarz i figurę…

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Gąsiewska wygląda w tym kombinezonie, jakby się od zawsze ścigała na torze. Może by tak spróbować?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×