Gwiazdy na promocji książki Joanny Racewicz: Anna Korcz, Sasha Strunin, Natalia Jaroszewska, Anna Jurkszowicz

Gwiazdy na promocji książki

Gwiazdy na promocji książki

Gwiazdy pojawiły się na promocji najnowszej książki Joanny Racewicz Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii. Jak prezentowali się przybyli? Zdjęcia.

Joanna Racewicz jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ma za sobą wiele doświadczeń w zawodzie. Na początku kariery współpracowała z lokalnymi mediami w Zamościu, pisząc artykuły do Kroniki Tygodnia oraz przygotowując reportaże dla zamojskiego oddziału RMF FM. Następnie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie odbyła staż w redakcji Teleexpressu. W latach 1999–2006 pracowała na stanowisku reportera i prezentera w Panoramie w Dwójce. W październiku 2006 odeszła z TVP.

W latach 2007–2010  była dziennikarką TVN prowadzącą cykl Dom otwarty w programie Dzień Dobry TVN. W TVN Style prowadziła program Sekrety Mądrej Niani wspólnie z Aleksandrą Wielgus. Po śmierci męża w kwietniu 2010 zawiesiła karierę w mediach. Wróciła w 2011 i do marca 2016 ponownie prowadziła Panoramę w TVP2. W TVP Info od września 2013 do marca 2014 prowadziła Panoramę dnia, a od września 2016 do marca 2018 była jedną z prowadzących program Pytanie na śniadanie.

Jesienią 2018 dołączyła do zespołu prowadzących Polsat News. W styczniu 2020 zadebiutowała na antenie radiowej Jedynki, współprowadząc audycję Cztery pory roku. Współprowadzi także poranny program emitowany przez Polskie Radio Program I.

Jest także autorką książek. W maju 2021 została wydana jej trzecia książka pt. Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii. Właśnie obyła się jej promocja.

Gwiazdy na promocji książki Joanny Racewicz Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii

Joanna Racewicz cała w bieli przyjmowała gości na promocji swojej książki Poczekalnia: 13 rozmów o pandemii. Kto się pojawił? Anna Korcz, Anna Jurksztowicz, Natalia Jaroszewska, Sasha Strunin, Rafał Olbiński, Tomasz Sobierajski, Małgorzata Domagalik, Andrzej Seweryn, Marta Gąska.

Zdjęcia gwiazd w naszej galerii.

O czym jest książka Joanny Racewicz Poczekalnia?

Joanna Racewicz zaprosiła 13 znanych osobowości reprezentujących różne profesje do rozmowy o trudnym czasie pandemii. Jej goście opowiadają, jak koronawirus zmienił ich aktywność zawodową, jak znoszą izolację, jak funkcjonują ich rodziny. Szczerze dzielą się swoim doświadczeniem z tego okresu i mówią o tym, jak na co dzień radzą sobie w nowej, niełatwej sytuacji. I choć to traumatyczny czas, wśród wypowiedzi wyraźnie słychać też głosy pobrzmiewające nadzieją, że wszystko zostało nam dane po coś, a miarą naszego człowieczeństwa jest właśnie umiejętność przekucia tego, co złe, w nowe lepsze jutro.

Joanna Racewicz w swojej książce rozmawia z: Ewą Błaszczyk, s. Małgorzatą Chmielewską, Małgorzatą Domagalik, Dorotą Gawryluk, Pawłem Grzesiowskim, Anitą Lipnicka, Rafałem Olbińskim, Jackiem Santorskim, Andrzejem Sewerynem, Tomaszem Sobierajskim, Robertem Rutkowskim, Adamem Sztabą i Dorotą Zawadzką.


Joanna Racewicz na promocji książki Poczekalnia

Joanna Racewicz na promocji książki Poczekalnia

Sasha Strunin na promocji książki Poczekalnia

Sasha Strunin na promocji książki Poczekalnia

Joanna Racewicz, Andrzej Seweryn na promocji książki Poczekalnia

fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×