Gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu: Cleo, Alicja Szemplińska, Ida Nowakowska

Gwiazdy na próbie do koncertu

Gwiazdy na próbie do koncertu

Cleo, Alicja Szemplińska, Izabella Krzan... Gwiazdy przygotowują się do 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.  

57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu planowo miał się odbyć w czerwcu. Ze względu na pandemię koronawirusa zdecydowano przełożyć wydarzenie. Organizatorzy tłumaczyli, że powodem jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz ekipy realizacyjnej.

Wydarzenie  wystartuje już wieczorem i potrwa do poniedziałku, 7 września. Na widzów czeka mnóstwo atrakcji, w tym dziewięć koncertów, jubileusze oraz wspomnienia. Wystąpi cała plejada gwiazd, wśród której nie brakuje artystów młodszego i starszego pokolenia. Wśród nich będzie m.in. Sanah:

Ten festiwal jest ważny. Bardzo ważny naprawdę. Wcześniej to ja marzyłam, żeby na ten zachód iść. Pisałam piosenki po angielsku, więc nie dopuszczałam do siebie tych myśli, że tutaj coś mam robić. Ale od jakiegoś czasu marzyło mi się, żeby wystąpić tutaj w Opolu. Jestem troszeczkę zestresowana. I się tak przejmuję. No jak dobrze wypadnę to będzie spoko — mówi w rozmowie z Radio Opole.

Gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu. Kto się pojawił?

Pierwszy z koncertów rozpocznie się już o godzinie 20:00 i będzie transmitowany na antenie TVP. Gala otwarcia zostanie poświęcona Ewie Demarczyk, na scenie zaprezentuje się mnóstwo gwiazd. Wybrane utwory to przedsmak repertuaru, który zabrzmi na koncertach. Nie zabraknie m.in. Cleo i Haliny Frąckowiak.

Nic więc dziwnego, że znane osoby są już na miejscu i przygotowują się do wieczorowego występu. Paparazzi podczas prób przyłapali gwiazdy m.in.: Cleo, Łukasz Golec, Anna Jurksztowicz, Izabella Krzan, Mateusz Szymkowiak, Sanah, Alicja Szemplińska, Ida Nowakowska, Agata Konarska, Andrzej Krzywy.

Zdjęcia w galerii.


Cleo - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Cleo - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Cleo - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Cleo - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Łukasz Golec - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Łukasz Golec - gwiazdy na próbie do festiwalu w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×