Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Gwiazdy na prezentacji kalendarza ,,Budzimy Razem”: Anna Samusionek, Izabela Trojanowska, Adam FidusiewiczGwiazdy na premierze kalendarza ,,Budzimy Razem”

Okres przedświąteczny obfituje w wiele akcji charytatywnych. Nie inaczej jest i w tym roku. Gwiazdy chętnie wspomagają projekty swoich kolegów i koleżanek z branży, dzięki czemu powstają takie inicjatywy jak kalendarze, z których dochód przeznaczany jest na osoby potrzebujące.

Zobacz: Kalendarz Dżentelmeni 2016: Zobacz, co działo się podczas prezentacji jubileuszowego wydania kalendarza

Swój kalendarz na 2016 rok wydała także Fundacja Akogo? Ewy Błaszczyk. Aktorka zaprosiła do projektu swoich przyjaciół, w sesji wzięli udział: Michał Lesień, Katarzyna Żak, Karolina Gorczyca, Piotr Machalica, Dorota Chotecka, Andrzej Desku, Marcin Rogacewicz, Anna Matysiak, Anna Samusionek, Izabela Trojanowska, Adam Fidusiewicz i  Klaudia Carlos. Wszystkie gwiazdy zostały na fotografiach przedstawione jako postaci z bajek.

Zobaczcie, kto pojawił się na prezentacji tego wyjątkowego kalendarza.

 Komentarzy: 1


KassiaS | 4 grudnia 2015, 11:52

Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Znalazlam w necie dobry plan na chudniecie, wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac


Dodaj komentarz
×