Szukaj

Gwiazdy na premierze kolekcji Sabriny Pilewicz inspirowanej Martini Fiero: Julia Wróblewska, Joanna Racewicz, Karolina Malinowska

Gwiazdy na premierze torebek

Julia Wróblewska, Karolina Malinowska, Joanna Racewicz... Gwiazdy pojawiły się na premierze torebek Sabriny Pilewicz, którą swoim patronatem objęło Martini. Zobacz kto wziął udział w tym wydarzeniu. 

We wtorkowe południe spora część gwiazd udała się na Saską Kępę w Warszawie. Właśnie tam odbyła się premiera torebek Sabriny Pilewicz, które zostały zainspirowane Martini Fiero. Dzięki temu uczestnicy przez moment mogli przenieść się do słonecznej Sycylii.

Na słoneczną wyspę zapraszała sama scenografia, która nawiązywała do tego gatunku Martini. Nie brakowało bowiem huśtawek, czy soczystych pomarańczy, co jak się okazuje nie było przypadkiem. Fiero to bowiem wermut w smaku którego króluje dojrzewająca we włoskim słońcu, sycąca pomarańcza.

Przekonać się o tym mogły gwiazdy i celebryci, którzy licznie przybyły na uroczystość. Wśród nich warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Julia Wróblewska, Karolina Malinowska, Joanna Racewicz, Anna Dec, Dorota Czaja, Monika Mrozowska, Małgorzata Tomaszewska, Rozalia Mancewicz, Gabi Drzewicka.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na otwarciu Martini Time Food Festival! Po jakie drinki sięgają w upalne dni? [WIDEO]

Zobacz: Gwiazdy zbierają pomarańcze na Sycylii i popijają Martini Fiero: Dawid Woliński, Jakob Kosel, Angelika Mucha

Zobacz: Martini i moda to połączenie uwielbiane przez gwiazdy! Na imprezie Thecadess zdradziły nam, co kręci je w pokazach! [WIDEO]


Sabrina Pilewicz - Gwiazdy na premierze torebek

Sabrina Pilewicz - Gwiazdy na premierze torebek

Joanna Racewicz - gwiazdy na premierze torebek

Joanna Racewicz - gwiazdy na premierze torebek

Karolina Malinowska - gwiazdy na premierze torebek

Karolina Malinowska - gwiazdy na premierze torebek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×