Gwiazdy na premierze sztuki „Sielska wpadka”: Maja Hyży, Anna Głogowska, Joanna Moro

Gwiazdy na premierze sztuki Sielska wpadka

Gwiazdy na premierze sztuki Sielska wpadka

Maja Hyży, Joanna Moro, Anna Głogowska, Kamila Kamińska... Gwiazdy na premierze sztuki Sielska wpadka. Zdjęcia.

W warszawskim teatrze Scena Kocjana odbyła się premiera sztuki Sielska wpadka w reżyserii Anny Sandowicz, według scenariusza Marii Marcinkiewicz-Górnej. Na premierze nie zabrakło gwiazd.

Gwiazdy na premierze sztuki Sielska wpadka. Kto się pojawił?

6 maja w Warszawie w teatrze Scena Kocjana miała miejsce premiera sztuki Sielska wpadka, na której nie zabrakło gwiazd. Na ściance pozowali: Maja Hyży, Konrad Kozak, Joanna Moro, Kamila Kamińska, Anna Głogowska, Agata Załęcka. 

Zdjęcia w naszej galerii.

Na uwagę zasługuje fakt, że w teatrze u boku Agaty Załęckiej pozował jej mąż. W marcu małżonkowie ogłosili rozstanie, a potem ponownie pojawiły się w sieci ich wspólne zdjęcia.

To było bardzo zaskakujące, że odbiło się takim echem. To, co mogę powiedzieć, to chyba to, że w związku najważniejsze jest, żeby chcieć coś naprawiać, budować, sklejać, pracować nad związkiem. Dopóki jest ta praca, dopóty jest nadzieja, że miłość przetrwa – komentowała aktorka w rozmowie z Jastrząb Post.

Uwagę przyciągał także wielki już brzuszek ciężarnej Mai Hyży, którą na premierze wspierał Konrad Kozak. Przyszła mama kwitnie, a poród zbliża się wielkimi krokami.

O czym jest Sielska wpadka?

Sielska wpadka to typowa komedia omyłek, pełna zabawnych wpadek, barwnych bohaterów, romansów i muzyki. A wszystko na tle sielskich klimatów Podlasia. Akcja sztuki rozgrywa się w ciągu jednego weekendu w pensjonacie CountryLux. Do luksusowego ośrodka przyjeżdżają dwie pary małżeńskie na ślub przyjaciela. Mężczyźni nie widzieli się od dwudziestu lat i właśnie to spotkanie po latach cieszy ich najbardziej. Jednak w uroczym pensjonacie, zarówno na nich, jak i na ich małżonki, czeka wiele niespodzianek. Zwroty akcji i miłosny twist nie raz zaskoczą bohaterów.

Muzyka na żywo oraz choreografia, którą stworzyła Anna Głogowska, to niewątpliwie atuty przedstawienia. W sztuce występują m.in. Anna Głogowska, Agnieszka Mrozińska, Agata Załęcka, Kamila Kamińska, Tomasz Ciachorowski, Michał Rolnicki, Paweł Izdebski, Krystian Kukułka czy Maciej Radel.


Joanna Moro - premiera sztuki Sielska wpadka

Joanna Moro - premiera sztuki Sielska wpadka

Anna Głogowska - premiera sztuki Sielska wpadka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×