Gwiazdy na premierze spektaklu „Metoda na wnuczka”: Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Anna Matysiak, Katarzyna Ankudowicz

Gwiazdy na premierze - Metoda na wnuczka

Gwiazdy na premierze - Metoda na wnuczka

Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Anna Matysiak, Magdalena Zawadzka... Gwiazdy pojawiły się na premierze spektaklu Metoda na wnuczka. Zdjęcia.

19 października 2021 r. w Teatrze Kamienica odbyła się premiera sztuki Metoda na wnuczka w gwiazdorskiej obsadzie. Reżyserem jest Emilian Kamiński, a występują: Aldona Jankowska, Maria Winiarska, Dorota Kamińska, Agnieszka Wielgosz, Robert Rozmus, Paweł Burczyk, Marek Sadowski.

O czym jest przedstawienie? Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego, bez względu na wiek.

Na premierze nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze spektaklu Metoda na wnuczka. Kto się pojawił?

Teatr Kamienica to prywatny teatr dramatyczny w Warszawie, założony i prowadzony przez Emiliana Kamińskiego oraz jego żonę, Justynę Sieńczyłło. Siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy przy al. Solidarności 93, zbudowanej w 1910 w stylu secesyjnym, która ocalała w czasie II wojny światowej. W teatrze znajdują się trzy sceny: Orla (na 340 osób), Parter (na 120 osób) i Piwnica Warsza (na około 100 osób) oraz sale kawiarniane. Powstał w 2009 roku, działa przy nim Fundacja Atut wspierająca młodych twórców kultury polskiej.

Zależało mi żeby stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej Warszawy, i jak mówią Widzowie, udało się. Kamienica, to więcej niż teatr – mówił Emilian Kamiński.

Sam dyrektor wyreżyserował sztukę, na której premierze pojawili się: Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Anna Matysiak, Magdalena Zawadzka, Sylwia Gliwa, Piotr Zelt, Maria Winiarska, Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak, Tadeusz Chudecki, Katarzyna Chorzępa, Władysław Grzywna, Katarzyna Ankudowicz, Jakub Gąsowski, Tomasz Stockinger, Paweł Burczyk.

Zdjęcia w naszej galerii.


Agnieszka Kaczorowska na premierze sztuki Metoda na wnuczka

Agnieszka Kaczorowska na premierze sztuki Metoda na wnuczka

Joanna Moro na premierze sztuki Metoda na wnuczka

Joanna Moro na premierze sztuki Metoda na wnuczka

Magdalena Zawadzka na premierze sztuki Metoda na wnuczka

Magdalena Zawadzka na premierze sztuki Metoda na wnuczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×